Wszyscy się zmieścimy!

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Od dłuższego czasu o tym wiadomo, ale czasami jeszcze widzę motocyklistów którzy się wahają nad przejazdem w korku między samochodami.. Tak więc jak by do kogoś jeszcze nie doleciało..

wszyscy sie zmiescimy
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Pamiętam gdy pierwszy raz wybrałem się do Wrocławia (obwodnica Oleśnicy) motocyklem byłem bardzo zaskoczony gdy podczas korku powstałego po stłuczce udało mi się przejechać go środkiem. Nie spotkałem się wcześniej z taką sytuacją, że kierowcy samochodów sami odsuwali się na boki i robili na środku przejazd. Oby jak najwięcej takich niespodzianek :)
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Alo,

Niestety nie zawsze jest tak różowo.
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

zdarzyło mi się (kilka razy ale się zdarzyło) że kierowca zajechał mi drogę celowo jak się przeciskałem między samochodami ... żal!
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

starostek pisze:zdarzyło mi się (kilka razy ale się zdarzyło) że kierowca zajechał mi drogę celowo jak się przeciskałem między samochodami ... żal!
Pewnie, że to się zdarza i na to trzeba uważać! Ja osobiście olewam takie zachowania a szanuję jak ktoś robi miejsce, wtedy zawsze ładnie dziękuję skinieniem głowy, migaczami lub ręką :-D Z moich obserwacji jak jeżdżę już 6 sezon na jednośladach to z roku na rok kultura kierowców samochodów wobec motocyklistów jest wyczuwalnie lepsza! Oczywiście jak się jeździ zachowawczo, pokazujesz się w lusterkach, unikasz martwych punktów i zawsze używasz kierunków.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ