Projekt grafiki + wykonanie naklejek

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Szukam osoby, która mogłaby zrobić projekt graficzny, jakąś wizualizację oraz kogoś kto może zrobić naklejki odpowiedniej wielkości żeby nakleić na "pojazd" ;-)
Motyw przewodni RedBull. Chodzi o czerwony traktor który miałby wyglądać jakby był czymś w rodzaju traktora "RedBull edition" ;-)
Awatar użytkownika
managa
Posty: 38
Rejestracja: 25 lip 2011, 17:15
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

Mogę popróbować (ale w przyszłym tygodniu co najmniej) :) Chodzi o to, że zamiast byczka ma być traktor? :>
HONDA DOMINATOR FORUM
Rysuję na zamówienie :)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Managa wydaje mi się, że okeina traktora ma być zaprojektowana w oparciu o motyw przewodni red bulla :) Arek możesz zawsze zrobić jak McMati i okleić naklejkami czerwonego byka :)

Barteq pomóż Arkowi, masz już parę udanych projektów graficznych na swoim koncie!

Podrzucam pomysł na naklejkę tzw. serwisówkę Obrazek
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Dokładnie chodzi o ciągnik MasseyFerguson 7499 który jest w kolorze czerwonym. Chciałem coś zmienić w jego wyglądzie bo od strony technicznej juz sporo pozmieniałem.
Tak jak Paweł mówisz, motyw przewodni red bull. Żeby trochę ułatwić można zawsze okleić kilkoma naklejkami redbulla w odpowiedniej wielkości jeśli bym był w stanie je jakoś zamówić.
Awatar użytkownika
managa
Posty: 38
Rejestracja: 25 lip 2011, 17:15
Lokalizacja: SBE
Kontakt:

aaa to nie, myślałam, że to ma być pojedyncza grafika, a nie cała okleina :P
HONDA DOMINATOR FORUM
Rysuję na zamówienie :)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

No właśnie nie wykluczam pojedynczych kilku grafik. nie upieram się na oklejeniu całego..
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

można by dać z przodu duże logo red bull z 1 bykiem i z drugiej to samo plus do tego dodatkowe motywy z loga np. red bull racing,

Obrazek

jeśli chcesz mogę pomóc i wykonać dla Ciebie naklejki, podrzuć jakąś grafike traktora z boku, będzie można zrobić jakiś projekcik.
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Mam póki co tylko to co mogę wygooglować ale jeśli potrzeba jakieś szczegółowe zdjęcia czy wymiary to pojadę do dealera bo sprzęt czeka na placu a transport mam na 12 kwietnia dopiero.

Obrazek

Boję się że może się zlać ten czerwony byk z lakierem. Myślałem żeby coś jeszcze dać w bocznej linii dachu po obu stronach i może jakieś przeźroczyste na szyby ale tak by z przodu czy z tyłu nie ograniczać za bardzo widoczności.
Generalnie nie upieram się że to ma być w ogole red bull, tylko taki miałem pierwszy pomysł. Przede wszystkim chciałem trochę odmienić wygląd sprzeta ;-)
Można nawet by zupełnie zastąpić istniejące naklejki czymś innym w innym stylu. Tyle, że napis "DynaVT"(oznaczenie bezstopniowej skrzyni biegów) i "7499"(oznaczenie modelu wersji TOP) powinien być zawarty bo to co się za nim kryje kosztowało mnie dość sporo więc.. a niech paczą :mrgreen: Taki mały tuning wizualny ;-)
Jestem otwarty na propozycje a co do podziękowania za pomoc oczywiście odpowiednio sie dogadamy ;-)
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2013, 14:08 przez arrasq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

mysle ze z red bull mogło by być dobrze,


Ja w KTM mam red bulla grafitowo-białego
Obrazek

jakbyś mógł dać zdjęcie tak centralnie z boku? Spróbuje wtedy zrobić projekt dla Ciebie
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

tu są jakieś zdjęcia, coś powinieneś wybrać.
Dopisałem troche do poprzedniego posta. Zerknij jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Arrasq, tu jest parę wzorów oklein z bykiem. Możesz coś podpatrzyć.
http://www.blitzmoto.pl/index.php/compo ... ory-oklein
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

z przodu jest taki element (wlot?) w innym kolorze czerwonym, na tym tez moze byc grafika czy nie bardzo?
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Tam chyba jest siatka jak dobrze widzę.
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

To jest niestety wlot, którego lepiej nie zakrywać. Ciągnie powietrze do chłodnic też bokiem. Tam są 4 chłodnice jedna za drugą.
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

arrasq, masz jeszcze jakies zdjecia bo tamte usunięte? najlepie centralnie z boku, będzie łatwo zrobic projekcik
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
ODPOWIEDZ