Husaberg ponownie w Husqvarnie

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Wojtek faktycznie tył w tym husabergu jest z tworzywa, wczoraj się przyjrzałem.
Co do husek to dopytałem były to TE 510. Nie wiem gdzie były kupione ale na gwarancji wymienili silnik, potem ten wymieniony padł i jeszcze raz wymienili ale powiedzieli że sprzęt był użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem i nie rozliczą tego na gwarancji i zażądali za nowy silnik 19tyś. Oczywiście klient ich olał i włożyli stary. Z tymi gwarancjami to niestety tak jest, chyba dlatego KTM jej w ogóle nie daje, przynajmniej w Polsce :mrgreen:
W każdym bądź razie pozbył się huqvarny i od tamtego czasu koleś ma SMRa i to jak mówi trzyma się kupy.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Hobelik: deskę sobie w poprzek położysz i będzie super :)
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Oni wszyscy piszą, że moto nie może brać udziału w zawodach i tym się potem tłumaczą :-/
510-ka to mocny ciężki silnik aż dziw i to dwa z rzędu :-(

Moją 310-kę opiszę w odp. dziale- już rozebrana i ponownie złożona ;-)
Wczoraj głównie Łuki ją testował i to na ssaniu i jedna gleba :-x
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Wojtek pisze:Wczoraj głównie Łuki ją testował i to na ssaniu i jedna gleba
Rozumiem że parkingowa i nic się nikomu nie stało? Tato dawaj foty!
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ojciec jest mistrzem... podjeżdżam do Niego, a Huska rozebrana :) trochę mnie "nieumiego" przeraża, że kupujesz nówkę sztukę i sprawdzasz tych... nie powiem kogo :) producentów.

Dziś moje pierwsze mocniejsze testy na 450.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Herflick wytargowałeś od Wojtka gwarancję i 5 letni okres darmowych serwisów pogwarancyjnych ? :D
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

hobelik po co mu serwis, jak coś urwie to taśmą przylepi ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Hobelik to nie Herflicka huska rozebrana a moja nówka- kontrolnie-ja już tak mam i lubię jak jest wszystko po mojemu :-P
Nawet szlifierka już miała przy niej robotę-ten debilny patent ze samo składającą się nóżką :-P
tomi-ei
Posty: 498
Rejestracja: 15 lut 2010, 21:02
Lokalizacja: ok W-wy

Wojtek tylko nie mów, że jak kupisz nowy samochód z salonu to też go rozbierasz i ponownie skladasz ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Juz wiem po kim mam zdolnosci :mrgreen: Tato to jest ponoc chore co robimy ;-) Jednak pozniej wiesz na czym sie turlasz :-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jetem po 3 dniach testów. Najpierw deliktnie ale z każdą minutą coraz sprawniej. W piątek delikatnie w piasku, sobota trochę lasu i skoków i w niedzielę las, bagno, a w bagnie lekka gleba i chłodnica wyzionęła ducha/płyn :) delikatne te kosiary. :) wrażenia z jazdy bezporównania lepiej, lżej, mocniej niż w Dr.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Herflick pisze:delikatne te kosiary
Herflicku sklei się taśmą i będzie ok. Polecam zamontować osłony chłodnic, miałem w drz i mam teraz w KTM robi robotę przy glebie!
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Mi to nie tyle przypomina styl Huski, co ociosanego siekierą KTM-a :mrgreen:
MASAKRA :-(
Ostatnio zmieniony 06 lis 2013, 18:36 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtkuuu
Posty: 154
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:53
Lokalizacja: Rz-ów

Widze że tu na miejscu mam odpowiedni temat do moich ostatnich rozkmin. Mam w planie zmienić XT na coś lekkiego na brudasch. Myśli poza exc450 zaczęły krążyć rówież wokół te450, ale trafiam na tak rozbieżne opinie że wpadam już w irytację. Tyle że te opinie to nie opinie użytkowników tylko zasłyszane. Jak to w końcu jest z tą huską te450? Typowe części droższe od np ktm'owych? Trudno dostępne czy nie? Silnik faktycznie tak żywotny? Warto się z te450 zaprzyjaźnić? Wojtek rozwiej moje wątpliwości ;-)
ODPOWIEDZ