Bezpieczne miejsce parkingowe/postojowe

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

Poszukuję bezpiecznego (najlepiej na prywatnej, zamykanej posesji) miejsca na parkowanie swojego motocykla.
Miasto Kraków, ulica Wielicka lub w pobliżu (okolice McDonald's).

Jeżeli znacie kogoś, kto odpłatnie wynajmie takowe miejsce, proszę o informację.
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jeżeli szukasz w konkretnym miejscu, to polecam powiesic ogłoszenia na klatkach schodowych itp. Ja po takiej akcji miałem 3 telefony z propozycją od 130 do 250 zł w tym samym garażu podziemnym. Zgadnij którą wybrałem? 8-)
Terefere
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

tak, szukam w konkretnym miejsce, garaże podziemne chyba nie są najbezpieczniejsze..? myślałem o domach które są w niedużej odległości od bloku w którym mieszkam, może wydrukuję kartki z zapytaniem powrzucam do skrzynek pocztowych.
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

hmm, słabo z tą pomocą w znalezieniu miejsca... a tyle krakusów na tym forum :(
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

daj spokój z garażami podziemnymi, z tamtąd tez często kradną :-/ chyba że w garażu ktoś z Twoich znajomych ma dodatkowy garaż z bramą, zamykany osobno to wtedy czemu nie.
powiem Ci, że byle komu pierwszej lepszej osobie nieznanej też bym nie zaufał :roll: takie mamy realia niestety. albo AC albo moto we własnym garażu i śpisz spokojnie :)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
lucaszz
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2011, 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Łasica, a jak już się udzieliłeś w temacie, mógłbyś mi coś doradzić w sprawie garaży we wrocławiu ? Jakie dzielnice polecasz? Interesuje mnie coś jak najbliżej centrum, na jakimś świeżym osiedlu najlepiej monitorowanym ... ciężkie warunki wiem :P
Awatar użytkownika
Sacramento
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Kristof poszukaj w internecie, tam jest troche tych ogłoszeń + rzuć info na http://grupa-poludnie.info/phpBB3/index.php
"Nie ma potrzeby, by ktoś z zazdrością patrzył
I tak osiągnę to na czym mi zależy"
meewhore
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2011, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

lucaszz
Wynajmuję garaż w okolicach pl. Grunwaldzkiego, osiedle nie świeże a monitorowane tylko przez staruszki z okien. W sezonie trzymam tam moto więc jest sporo wolnego miejsca i mogę się podzielić, więcej na pw.
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odradzałbym Brochów i Śródmieście (okolice Pomorskiej, Jedności Narodowej, Ołbińskiej)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 61
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków

Sacramento pisze:Kristof poszukaj w internecie, tam jest troche tych ogłoszeń + rzuć info na http://grupa-poludnie.info/phpBB3/index.php

dzięki za pomoc!:)
ODPOWIEDZ