Prośba do właściciela XT660Z z okolic Rzeszowa

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Gilu
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2014, 21:18
Lokalizacja: Rzeszów

Witam,
mój znajomy przymierza się do zakupu XT660Z (w końcu udało mi się kogoś przekonać do offa), a że matka natura obdarzyła go napoleońskim wzrostem to chciałby się przysiąść najpierw do jakiejś. Ogólnie nie byłoby problemu. Podjechać do kogoś kto sprzedaje i się przysiąść ale nie ma nic na sprzedaż w naszym województwie, a jechać 200-300km tylko po to żeby się przekonać, że jest dla niego za wysoka to trochę szkoda.

I tutaj moja prośba - szukam kogoś możliwie najbliżej Rzeszowa kto ma XT660Z i chciałby pozwolić na niej usiąść. Nie jeździć bo rozumiem, że każdy kocha swój sprzęt bardziej niż własną kobietę ale chociaż się przymierzyć.
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

A w salonie Yamahy w Rzeszy to nie stoi Z.. ;-)
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
Gilu
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2014, 21:18
Lokalizacja: Rzeszów

Ostatnio nie było -.-
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 473
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

a ile znajomy ma wzrostu? Bo ja 178 i bez butów enduro było by ciężko. W salonie teresa stoi na oponach tourance, a jak założysz kostki to też centa w górę pójdzie. Jeśli ma wprawę na motku to da radę.
lepiej niech pada jak ma być błoto
Awatar użytkownika
Gilu
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2014, 21:18
Lokalizacja: Rzeszów

165 :D Moze jakos da rade jak ja troche wykastruje na zawieszeniu:)
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Mam 172/3 i ogarniam bez problemu.... Ale jak kolega nie ma doświadczenia na moto to może być słabo :-)
suchy998
Posty: 17
Rejestracja: 12 wrz 2013, 11:02
Lokalizacja: Myszyniec

To co, że niski, trochę poćwiczy i da radę

https://m.youtube.com/watch?v=kRFyw57o_Ic
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, 23:07 przez suchy998, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

suchy998 pisze:To co że niski, trochę poćwiczy i da radę

https://m.youtube.com/watch?v=kRFyw57o_Ic
W Warszawie na każdych światłach pewnie głupio by wyglądał zeskakując z moto .
Awatar użytkownika
Pawko
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2014, 11:48
Lokalizacja: Biłgoraj, Rzeszów
Kontakt:

Ja jestem prawie z Rzeszowa, że tak powiem ale w chwili obecnej przebywam na obczyźnie, ale będę koło maja po sprzęt wiec jak sprawa będzie aktualna to podbijaj do mnie bo w RZ bede na bank w tym czasie :) Moja kobitka jest bardzo podobnego wzrostu jak Twój kolega i jak siadła na terese to gruntu złapać nie mogła ;/
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 473
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

przy takim wzroście to chyba i z xt660r ma problem, a jednak Tereska wyższa i siedzenie ma grubsze. Zrób mu test na rowerze, siodełko jest na sztycy jak ustawi na 90cm i sięgnie podłoża, to ... na Teresie i tak nie ;) no co ja tak robiłem :)
lepiej niech pada jak ma być błoto
Awatar użytkownika
BZ
Posty: 154
Rejestracja: 15 kwie 2015, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Hej!

W Tarnowie może być? Choć ja mam zmodyfikowane siodło, jest wyżej niż seria. Do tego kocha na kołach, czyli moja to by była najwyższa możliwa.

Taki myk jeszcze, wersja z ABS jest sporo niższa od tej bez wspomagacza hamowania, kilka cm, nie pamiętam dokładnie ile, ale w takich przypadkach walka o każdy cm ma znaczenie.


Pozdrawiam,
Bartek
kalina
Posty: 215
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:39
Lokalizacja: Malbork

Ale skok zawieszenia skrócono też do 150 mm wiec abs obniża moto ale i kastruje jego możliwości :-)
Awatar użytkownika
WROM
Posty: 55
Rejestracja: 26 wrz 2015, 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Ja mam 175cm, obniżyłem kośćmi motek o 35mm i jakoś już daję radę, można jeszcze podciąć kanapę trochę. Wtedy w butach enduro powinno być mu łatwiej. No i obniżenie na lagach zrobi swoje.
Nie znam się na tym, tym chętniej się wypowiem.
ODPOWIEDZ