przywitaj się nie męczy Was to ?

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
MadMan
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:53
Lokalizacja: Suchedniów

Nie męczy Was non stop powtarzany temat powitalni ? Wchodząc na to forum nie wpada w oko żaden inny temat niż właśnie przywitaj sie. Nie można ustawić tego tak żeby temat nie powielał się dziesiątkami na tablicy głównej tylko (1 i tylko 1) odświeżał gdy ktoś napisze ?
Ostatnio zmieniony 16 mar 2016, 15:49 przez MadMan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

MadMan, dobra sugestia.
Dzięki za inne spojrzenie na tą kwestie - na pewno zapanowałby większy porządek. Ciekaw jestem jaka jest opinia reszty forumowiczów?
Zachęcam do dyskusji - możemy zawsze dorzucić ankietę? Wtedy łatwiej będzie o głos większości 8-)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Też czasem mam wrażenie, że 1/3 postów to powitalnia ;)
Trochę to wkurza ale daję sobie z tym radę :D
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

Przychylam się do stwierdzenia Neno. Choć z drugiej strony wciąż komuś dostaje się po głowie, że się nie przywitał tylko od razu "sprzedaje" etc....
Pomysł by wrzucić to do jednego wora rewelacyjny. Jeden Powitalnik i każdy tylko do tego tematu wchodzi i się wita. Tak działa to na kilku forach i się sprawdza. proponuję o szybką akcję naprawczą przez admina i po problemie. :-> :->
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Madman: mnie męczy jak nie używasz polskich znaków.
Popraw post.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Zobaczymy co da się zrobić. Na razie można zrobić tak:
Pod wszystkimi tematami na dole kliknąć opcję "Zaznacz wszystko" a następnie "Ignoruj zaznaczone tematy"
h e d o n i z m
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Za duzo tych powitan powinien byc jeden żywy temat na ktory dopisuje sie kazdy nowicjusz
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Macie rację Pany, czasem większość nowych wiadomości to powitalnia. Pomysł z jednym wątkiem gdzie się tylko dopisuje jest wg. mnie fajny. Można zrobić na próbę.
Awatar użytkownika
MadMan
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:53
Lokalizacja: Suchedniów

Flaw pisze:Zobaczymy co da się zrobić. Na razie można zrobić tak:
Pod wszystkimi tematami na dole kliknąć opcję "Zaznacz wszystko" a następnie "Ignoruj zaznaczone tematy"
Wszystko fajnie tylko tematy są wlaśnie tworzone kolejne i kolejne. Po trzech dniach znów będzie tego pełno.
Awatar użytkownika
kindybal
Posty: 28
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:56
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Koncepcja sprowadzenia "Powitalni" do pojedynczego tematu nie jest wcale taka głupia. Może zrobi się jeszcze lepszy porządek i przy okazji coś się zmieni na forum a i forumowa grupa trzymająca władzę będzie miała mniej roboty ;)
[center]
"Dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i głupota ludzka"

Obrazek
[/center]
mirkoslawski
Posty: 69
Rejestracja: 24 paź 2015, 21:35
Lokalizacja: Kielce

Też jest ZA zmianą ;-)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

MadMan pisze:Wszystko fajnie tylko tematy są wlaśnie tworzone kolejne i kolejne. Po trzech dniach znów będzie tego pełno.
Jak tak patrzę na nowe tematy w przywitali to fakt pojawiają się, ale nie po 3 dziennie.
Pomyślimy nad jakąś modyfikacją pozwalającą ignorować przywitalnię, ale na chwile obecną pozostaje zaznaczenie tematów i dodanie ich do ignorowanych.
Nie wiem czy koncepcja jednego tematu jest dobra...
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
MadMan
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:53
Lokalizacja: Suchedniów

Flaw pisze: Nie wiem czy koncepcja jednego tematu jest dobra...
dlaczego ?
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Jeden plus tego co mamy to łatwy sposób odnalezienia kogoś kto był i się przywitał. Nie każdy temat w powitalni kończy się na suchym "witam" często jest jeszcze jakaś rozmowa, pytania itd. Fakt, ciągle nowe tematy są uciążliwe ale nie ma to samych minusów.
mirkoslawski
Posty: 69
Rejestracja: 24 paź 2015, 21:35
Lokalizacja: Kielce

arrasq pisze:Jeden plus tego co mamy to łatwy sposób odnalezienia kogoś kto był i się przywitał. Nie każdy temat w powitalni kończy się na suchym "witam" często jest jeszcze jakaś rozmowa, pytania itd. Fakt, ciągle nowe tematy są uciążliwe ale nie ma to samych minusów.
No właśnie - w powitalni moim zdaniem powinny być tylko "powitania" a nie tak jak to teraz ma miejsce, ogłoszenia "kupię" itp. bo rodzi to lekki bałagan. Moim zdaniem to właśnie jeden z kolejnych argumentów, aby powitalnie zrobić jednym tematem...
Choć mam i drugi pomysł, aby zmniejszyć skalę "powitań" - większa aktywność w innych tematach :mrgreen:
ODPOWIEDZ