Prośba/Pytanie - podnóżki pasażera (pilne)

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

Hej,
słuchajcie mam pewną prośbę. Mam XTX'a z 2009 roku (sety po lifcie, nie wiem czy będą pasowały ze starszych modeli, ale warto sprawdzić) i zakupiłem go bez podnóżków dla pasażera. Szukałem, pytałem nikt nie ma na sprzedaż, a jak dzwoniłem do Yamahy, koszt nowych to 480 zł, nawet byłem gotowy nagiąć swój obecny budżet i je zamówić, ale i tak nie zdążyłyby przyjść. Trochę za późno się obudziłem z pomysłem.

Czy ktoś z Was miałby pożyczyć podnóżki na jeden dzień, konkretnie na najbliższy wtorek. Chciałem zabrać dziewczynę w parę miejsc w okolicy Wawki, a w środę wylatuje na 4 miesiące na kontrakt do Francji. :(

Chciałbym, przed wyjazdem zrobić jej małą niespodziankę. Kumpel nawet zaoferował się pożyczyć swojego motka na cały dzień, ale wolę śmignąć na własnej maszynie, którą znam. Stąd pytanie o sety, co do rekompensaty za wypożyczenie jestem otwarty na propozycje :)

Chętnie gdzieś podjadę, najlepiej w obrębie mazowieckiego. Jako, że do wtorku zostało mało czasu, podaje swój namiar 504 647 350.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Siemasz Patryk, pożyczę Ci podnóżki - tym bardziej że cel szczytny :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

SUPER! :mrgreen: :D Wielkie dzięki, podjadę dzisiaj tak jak się umówiliśmy :-D :)
ODPOWIEDZ