Jazda testowa

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Dzisiaj w Starym Browarze w Poznaniu zapisałem się na jazdę testową Ducati. Przejażdżki zaczynają się od kwietnia i mają trwać raczej przez cały sezon w weekendy. Warunek to zapis na stoisku po wypełnieniu krótkiego kuponu. Dzisiaj stały tam Ducati Monster jakiś litrowy przecinak i.. Streetfigter ;) Z tym ostatnim to dokładnie nie wiadomo jak będzie bo dowiedziałem się, że jak w tamtym roku go dali na testy to podobno sponiewierał bardzo dużo osób (street ma niecałe 170 kg, pojemność 1099cm3 , 155 KM i sporawy moment obrotowy 115 Nm) więc idzie się nim pobawić:)
Jak ktoś chętny to do piątku można się jeszcze zapisać.
Słyszałem, że podobna akcja jest u Zielonych.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez starostek, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

rozmawiałem w sobote z tym przedstawicielem co tam stał, wtedy była ninja niebieska i er6n, własnie mówil o ze będą jazdy testowe kawasaki, oczywiscie ze kawas jest importerem ducati to jakies modele tez sie łapną, ale streetfightera raczej nie bedzie bo to bardziej flagowy motor, z tego co mówił to w tym roku jest na to przeznaczone dużo kasy i ma być z ducatów hypermotard 796, ducat 848, monster i tyle wiem,

Bo ogólnie to właśnie kawasaki jest głównych organizatorem, a jak pisałem ze to jeden importer przez to ducat też sie łapie.
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

BarteQ pisze:hypermotard 796
O! tym Bartek to bym chętnie pojeździł; porównał do XTX czy LC4. Muszę zobaczyć kiedy i gdzie można odbyć jazdę testową w stolicy?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
sevi
Posty: 78
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:12
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Jakie sa warunki jazdy testowej ? Co w przypadku uzkodzenia moto ? Jest jakas kaucja ?
Awatar użytkownika
laif
Posty: 393
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:15
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Łukasz, masz gdzieś namiary na jakieś oficjalne info??
"Biere każde auto z boku"
... droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem....
XT 660 X 05rED Obrazek
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

BarteQ pisze:ale streetfightera raczej nie bedzie bo to bardziej flagowy motor,
w tamtym roku był a w tym powiedział, że się zastanowią, na pewno będzie monster i jakiś mniejszy sport
Jakie sa warunki jazdy testowej ? Co w przypadku uzkodzenia moto ? Jest jakas kaucja ?
nie ma żadnej kaucji, wypełniasz kupon, i oni do Ciebie się później odzywają na kiedy mogą Cię umówić. Jeśli chodzi o uszkodzenie moto to mówił, że motocykle są poubezpieczane i nie mam się o co martwić. ale raczej nikt celowo nie będzie się rozbijać :P
laif pisze:Łukasz, masz gdzieś namiary na jakieś oficjalne info??
no właśnie szukałem na necie i ciężko jest z jakimś info.. chyba zostaje tylko umówienie osobiście w Starym Browarze..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Jazdy testowe
Yamaha Katowice 7 Maja 2011
http://www.gp-motors.pl/aktualnosci/49/ ... DY-TESTOWE
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ