XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Jak podróżuje Wam się z pasażerką?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Fridge_rider
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2020, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Witam!

Jakie macie doświadczenia w podróżowaniu z plecaczkiem?

Uwielbiam wycieczki motocyklowe z moją narzeczoną, ale często marudzi, że szybko boli ją dupsko. Boję się, że po dłuższej trasie na xt z moją kobietą w roli pasażerki, już nie tylko silnik w xt będzie singlem... :P

Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach w tym temacie. Może ktoś z Was kombinował coś z akcesoryjnymi kanapami itp.?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Odkąd mam dzieci nie podróżuję z żoną na moto.
Motocykl to dla mnie maszyna jednoosobowa. Jazda na XT z pasażerką to straszna męczarnia, dodatkowo fabryczna kanapa nie sprzyja jeździe we dwoje bo cały czas pasażerka Ci się zsuwa na plecy.
Sprawę może polepszyć przeprofilowanie kanapy.
h e d o n i z m
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

Z moją babą na jednym moto jeździmy tylko na kawe lub do znajomych. Obecnie ma 125tke i na niej wybieralismy sie w zeszłym roku na 2-3 godziny. Teraz kupiłem jej małego gieesa i już robi prawo jazdy z nadzieją na dłuższą wyprawe w tym roku
pozdrawiam trolik
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 158
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:28

Moja sobie zażyczyła własny motocykl i od kilku lat nim jeździ.
Ale potrafiliśmy pojechać singlem BMW F650GS na wakacje do Chorwacji, czy robić wycieczki po Polsce po kilka tysięcy km.
Przesiadka na F800GS czy Triumpha Tigera to już tylko lepej bylo bo więcej miejsca.
Po przesiadce na T700 i jednej podróży nad morze powiedziała "nigdy więcej"

taptarapta

delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

z żona tylko raz do roku w jakies Alpy czy coś, po za tym jeżdżę solo.

Jeżeli nie chcesz być singlem kup wygodne duże moto turystyczne jak np BMW R1250RT, Honda Goldwing itp :)
żadne XTeki nie wchodzą w grę
ODPOWIEDZ