slowacja

Trasy, przygotowania, wspomnienia
adrianml1
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2009, 21:16
Lokalizacja: Ahrweiler

witam
wybieram sie na slowacje liptowski mikulas poszukuje jakis "dobrych" niedrogich hotelow, pensjonatow moze ktos ma jakies doswiadczenia
dzieki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ja tam byłem w zimie ale mieszkałem w Polsce niedaleko Zakopanego a tam sobie pojechałem na jeden dzień ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja się troszkę bujalem po Słowacji, i z czystym sumieniem mogę Tobie polecić cześć wschodnia graniczaca z Ukraina. Wiele fajnych spokojnych trasek i z offem tez nie ma problemu. Cześć północna i północno-wschodnia tez jest super wiele fajnych gorek (Tatry) no i jest co zwiedzać (sporo zamków i jaskin). Baza noclegowa w moim przypadku zawsze namiot. Ale z tanimi małymi hotelikami nie powinieneś mieć problemu.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

adrianml1, byłem w tych okolicach 2 lata temu, ale autkiem, wiec nie wiem jak z trasami na moto, tam w okolicach jak bylem w lipcu były zawody supermoto, tam jest tez ten osrodek z tymi basenami, ja spałem na takim wielkim polu namiotowym niedaleko tych basenów (taterlandia),
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
adrianml1
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2009, 21:16
Lokalizacja: Ahrweiler

dzieki panowie ale pancio z offem to bedzie problem bo sie bujam iksem
pozdrawiam
ODPOWIEDZ