Urlopowa wyprawa

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Hej :)
Chciałbym opowiedzieć o swojej wycieczce nad morze. Wyprawa 7 dniowa, ale było super :)
A więc.......
Załoga: Ja-TENERE :), Brat z żoną-Suzuki Freewind, Kumpel z żoną-Kawasaki KLE500, Kumpel z roboty- Suzuki GS500F.
Trasa: Warszawa-Lipno-Malbork-Władysławowo-Hel-Trójmiasto-Golub Dobrzyń-Warszawa.
Wystartowaliśmy w sobote 3 lipca o 9 rano. Przystanek u bratowej na działce pod Toruniem. Tam byliśmy do poniedziałku. Ale... jak to na działce był grany grill i oczywiście browar :). Działka jest nad jeziorem więc było też moczenie. Oczywiście sporo lachonów na plaży :mrgreen: . Miejscowe gówniarstwo próbowało zwrócić na siebie uwage przejazdami przy plaży na skuterach. Więc i ja pokazałem co to znaczy YAMAHA!!!!. Wybujała wyobraźnia spowodowała że cała plaża była zainteresowana przejazdem szaleńca na ciężkim sprzęcie :). Niestety żadnych lachonów nie zapoznałem :(
Poniedziałek: rajd na Malbork. Po dojechaniu bracina stwierdził że zgubił jeden kluczyk od kufra, więc zamiast zwiedzać zamek szukaliśmy ślusarza. Po 1,5 godzinie szabrowania kufer został otwarty oraz dorobiono kluczyk. Kufrowa impreza 60PLN. Ze 2 godziny zwiedzaliśmy zamek i wieże. Do Władysławowa dojechaliśmy około 21. Szybki skok do sklepu i dzień zakończony skrzynką browaru :).
Wtorek: Wprawa na Hel. Po drodze grane było muzeum wojenne. Czołgi , bomby. miny i karabiny. Rewelacja :). Na Helu obiad i zwiedzanie plaży ;). W drodze powrotnej zwiedziliśmy bunkry w Jastarni. Fajne były te które na samej plaży stoją. Dzień zakończony flaszką i browarami :)
Środa: W planach Trójmiasto. Pojechali twardziele. Ja, brat i kumpel. Bratowa i i koleżanka powiedziała że już mają gdzieś te jazdy i idą się opalać a drugi kumpel stwierdził " że jakoś nie może jeszcze jeździć motorem" ;). Byliśmy na Westerplatte, a potem skok na Gdynie. Zwiedzanie Daru Pomorza, na Błyskawice się spóźniliśmy.Swoją drogą co za baran wymyślił żeby muzeum było otwarte wsezonie do 16???????. Potem obiad i powrót na mecz :). W Gdańsku by mnie ze 3 razy skasowali ale jakoś szczęśliwie udało się wrócić do domu. Wieczorem mecz i browary :).
Czwartek: Zwiedziliśmy już w komplecie Groty Mechowskie i Zamek pod Władysławowem i o 14 na plaże. A wieczorem flaszka :)
Piątek: Cały dzień plaża i browary :)
Sobota: Powrót do domu. Najgorsze było założyć ciuch motorowe na spiczoną słońcem skóre. Tragedia, ale jakoś się udało i ruszuliśmy. Powrót był szybszy bo pojechaliśmy autostradą. Całkiem nieźle szło jechać z kuframi. Przelotowa na autostradzie 120-130 km/h.
Po drodze odwiedziliśmy Golub-Dobrzyń. Był tam Turniej rycerski. Połaziliśmy ze 2 godzinyi w droge.

Cała wyprawa wyszła 1360 km. Wyliczyłem sobie że średnie spalanie miałem 4,4 litra na sto.
Ot i taka cała moja wyprawa :)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Takie wyprawy są najlepsze:)
Jak masz fotki to wklejaj, chętnie pooglądamy
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Powinny działać ;)

EDIT by Laif:
Tak będzie lepiej,staraj się używać opcji IMG.
Pozdro
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 20:08 przez RadziX, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
laif
Posty: 393
Rejestracja: 24 mar 2009, 18:15
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Spoko wypadzik. Też muszę coś ogarnąć bo dawno nie latałem:(
"Biere każde auto z boku"
... droga nie prowadzi mnie do domu, ona jest moim domem....
XT 660 X 05rED Obrazek
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Ładna wycieczka i parę km zrobiliście :-D
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

I codziennie browar. To lubie :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Taaa Bonzo - zakończenie każdego dnia było takie - jak powinno być :-D
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

RadziX super wycieczka na parę sprzętów, dobra pogoda, browar i lachony :) Piękna sprawa. Muszę Cię koniecznie poznać z moim koleżką co ma identyczny motór jak Twój i też jest z Wawy, a niedługo się wybiera za granice na teresie to może razem skoczycie? Jak coś zapraszam na priv. Pozdro
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

:)
A może lata czarną Teresą??. Kiedyś z jednym takim stałem na światłach na Wisłostradzie. Blachy chyba WB miał ale już nie pamiętam.
Dzięki, z zagranicą chyba jeszcze poczekam. Narazie latam po naszej pięknej POLSCE ( mam takie małe nacjonalistyczne zboczenie :) ). Ale może kiedyś razem polatamy. Dzisiaj np. byłem na 450 km wyprawie. Opiszę ją zaraz w innym temacie :)
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Może nie zdziwi Cię to co napiszę ale TAKIE WYPADY LUBIĘ ^^ i szczerze zazdroszczę :mrgreen:
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Warto pozwiedzać Polske. Jest naprawde piękna i sporo rzeczy jest do zwiedzenia. W dzisiejszej wyprawie mieliśmy jeszcze dwie rzeczy zobaczyć ale nam dnia zabrakło.
Sam nie przypuszczałem że tak mnie to wciągnie i będzi mi się chciało grzać 450km żeby się nałazić po jakieś Twierdzy. Ale było super :)
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Tu się zgodzę, sam wyjeżdżałem za granicę ale dopiero ostanie mi czasy dostrzegłem jaka Polska jest piękna...
Przykładem tego może być Czorsztyn gdzie właśnie miałem ostatnią wyprawę na moto.
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

A opisywałeś ją tutaj???. Jak nie to napisz co ,gdzie i jak. Może i ja się tam kiedyś wybiore :)
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Nie widziałem, że tak mogę zrobić :-P Bo nie było to na X'ie jeszcze :mrgreen:
ODPOWIEDZ