pancio, motór i Albania 26.07.2010 -05.08.2010

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Na prośbę pancia jestem chwilowo donosicielem :roll: , tak więc codziennie od dzisiaj będę dodawała w tym poście wszelkie informacje odnośnie wyprawy, ponieważ pisze do nas Wszystkich :mrgreen: po powrocie doda zdjęcia, a może i szczegółowa mapka powstanie?


Cel: Polska-Albania-Polska w 12 dni (25.07- 05.08.2010), 2 motóry(XTR) i dwóch czołgistów :twisted: pancio i andrej81

No to jazda...........

Dzień 1_25.07

[09:00]: obsuwa techniczna i wywrotka= opóźnienie wyjazdu o dzień

Dzień 2_26.07

[21:46]:" jesteśmy w Austrii. Na wysokości Bratysławy przejechaliśmy trochę offem, sporo padało- urwałem mocowanie osłony łańcucha na wahaczu"

Dzień 3_27.07
[14:06]:"Pozdrowienia z rynku w Zagrzebiu właśnie kosztuję regionalnych specjałów"

[22:53]:"Jesteśmy w Serbii, pogoda była OK- czasem padał przelotny deszcz. przejechaliśmy 600 tylko. Był dobry off ponad 50 km w 3 godziny"
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

haaa no ładnie :D widzę Pancio pomyślał o wszystkim :)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

sistermoto, widzę że zostałaś rzeczniczką prasową wyprawy ;)
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

ciekawe posunięcie :-)
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Napisz Panciowi, żeby się tak nie rozpisywał :mrgreen:
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Flaw pisze:sistermoto, widzę że zostałaś rzeczniczką prasową wyprawy ;)
...tak uważasz ? NO, NO, to muszę się poważnie zastanowić nad pobieraniem opłaty, za każde napisane słowo :mrgreen: może się przebranżowię ;-) ?
Wojtekfir pisze:Napisz Panciowi, żeby się tak nie rozpisywał :mrgreen:
ja się dziwię, że wogóle chce mu się pisać- mi by się nie chciało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, aaaalbo byłabym za bardzo zaaferowana wyprawą. Chcesz nr?(o ile nie posiadasz) -osobiście możesz to zrobić :mrgreen: .................ale zobacz jak pamięta o kolegach z forum :-D -to się ceni
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

sistermoto pisze:to się ceni
Pewnie, że się ceni a znając Pancia osobiście tym bardziej ;-)
Dzwonić nie będę, bo to Pancio by płacił fortunę za połączenia, ale namów go na dłuższego SMS :lol:
PS Pancio pisze też pozdrowienia na Shoutboxsie ;-)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 18:00 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Dzień 4_28.07
[07:44]: chłopaki zgubili mapę z zaznaczonymi celami podróży i szukali jej cały poranek- taka moja mała dygresja: trzeba było tak ostro balować ??

[15:38]: "Właśnie jesteśmy w jednym z Najpiękniejszych miejsc jakie widziałem. Dzisiaj zwiedzamy. Coś nam nie lecą kilosy- pały mnie zatrzymały i ostro było"

miejmy nadzieję, że pancio zapamiętał chociaż nazwę tego "Najpiękniejszego miejsca", albo chociaż zrobił zdjęcie :lol: , i ciekawe jak bardzo "ostro było" :mrgreen:

[ Dodano: 2010-07-28, 18:09 ]
Wojtekfir pisze:
sistermoto pisze:to się ceni
Pewnie, że się ceni a znając Pancia osobiście tym bardziej ;-)
Dzwonić nie będę, bo to Pancio by płacił fortunę za połączenia, ale namów go na dłuższego SMS :lol:
PS Pancio pisze też pozdrowienia na Shoutboxsie ;-)
Łoki -poproszę żeby pisał więcej szczegółów, bo faktycznie się nie rozpisuje :lol: . A pozdrowionka widziałam :-)
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Ciekawe co tam Pancio nawywijał, znając jego to... :twisted:
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

He he mi się podoba, krótko zwieźe i na temat :mrgreen: Niech się chłopaki bawią potem dokladnie opiszą ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Dzień 5_29.07
[20:18]: " Jesteśmy w Albanii. Dzisiaj więcej wydałem na psy jak na bajure. Jesteśmy nad jeziorem Skadarsko i poznaliśmy tubylców i właśnie pijemy z nimi. Dzień pełen zakrętów i pięknych widoków raj dla SM :mrgreen: "

Skadarsko Jezero

[ Dodano: 2010-07-30, 21:19 ]
Dzień 6_30.07
[08:38]: " Właśnie walimy kawę z tubylcem, a później na cały dzień w bezdroża. Cel? Jakaś góra bliżej nie określona :mrgreen:"
[09:45]: "Ruszamy. Trochę zmęczeni jesteśmy, jeszcze z rana rakije dostaliśmy od tubylców i wypadało probować na ich oczach i jest mocna :mrgreen: "
[17:23]: " Dzisiaj przejechaliśmy tylko 200km. Siedzimy nad strumykiem gdzieś w górach i się relaksujemy. Chce jechać na południe, a andrej81 woli poleżeć na plaży w Corati :mrgreen: . Fajne Offy dzisiaj mieliśmy. WYJE***** się w rzece i łańcuch mi się zaklinował. Złóż życzenia prezesowi w moim imieniu"- SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZENIA, Gdzie Jest PREZES??- proszę się ujawnić :-D

[ Dodano: 2010-07-31, 23:40 ]
...no Panowie chcieliście więcej info to macie 8-) szkoda tylko, że od razu zdjęć nie ma


Dzień 7_31.07
[06:32]: piwna pobudka w zalanym namiocie :mrgreen:

[07:46]: "Ojeb*** mnie w nocy! Całą narzędziówkę, paliwo na drodze zostawili, ale wiem kto był u nas wczoraj w nocy- AKCJA POSZUKIWAWCZA :evil: "

[21:32]: "Mieliśmy dzisiaj fajny OFF. Zgubiliśmy się i dobrze- nocujemy u Albańskiej rodziny i jest fajowo! Nadrabiamy RAKIJĄ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "


Może trzeba zrobić trzeci zlot w roku i zarezerwować go na Albanię :lol: ?- szlaki już przetarte :mrgreen: ciekawe czy odnaleźli tych złodziei narzędzi. Ale widzę, że to norma nie tylko w Polsce kradną narzędzia, kiedyś jak miałam praktyki na serwisie to chłopaki też sobie kradli nasadki pomimo tego, że każdy miał osobistą w pełni wyposażoną szafkę i co najważniejsze ogólny dostęp do tego typu przedmiotów w sklepach :!: :?:

[ Dodano: 2010-08-01, 21:55 ]
Dzień 8_01.08
[19:35]: "Pozdrowienia z Chorwacji :-) Właśnie siedzimy na plaży i kosztujemy chorwackiej kultury. Dzień bez powikłań, pełna dzida, tylko rano się spóźniliśmy na prom do Skadaru i trzeba było dzidować przez góry na kacu"

[ Dodano: 2010-08-03, 05:41 ]
Dzień 9_02.08
[21:22]: "Jesteśmy w węgierskich lasach, zaraz jemy kolację, świętujemy raz jeszcze udaną wyprawę. Dzisiaj cały dzień w mega- słońcu, zębata zdawcza mi się posypała, ale chyba dam rade dojechać- mam na wymianę, tej nie ukradli :-D jutro jesteśmy "

W takim razie pancio z niecierpliwością czekamy na fotorelację...
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Jestesmy dojechalismy chociaz sie nie chcialo jechac taka znowu pogoda bylaehhhh....
Niebawem jakas foto relacja póki co to na początek Przejechalismy ponad 4200km. okolo 600 offem Bylismy na wysokosci 1930m, a najniżej zjechaliśmy na -2 ;-). Chce jeszcze raz tam jechac!!!!
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

To trochę przygód było :mrgreen:
Czekamy na foty ;-)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

dawaj fotyyy :D
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

kurcze teraz doczytałem ciąg dalszy. Jak zwykle przygody - czekamy na fotencje 8-)
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ