Rumunia/Ukraina 2008

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Witam jak wcześniej pisałem wkleję parę fotek żeby i wam się oko pocieszyło , a może i zmobilizuje co nie których na wyjazd w tamte strony .
Obrazek
start wielka 3 Michał (afryczka) pancio (jedyny właściwy wybór :mrgreen: ) andrej81 (wtedy jeszcze afryczka a zszedł na słuszną stronę :lol: )
Obrazek
Słowacja taki sobie mostek wiszący ponad 50m.długi obciążenie do 200kg :mrgreen: Afryczki też przejechały
Obrazek
pierwsza gleba nie moja :mrgreen: czas namiot rozkładać i ognicho palić bo zimno i morale spadają
Obrazek
a tak to rano wyglądało
z drugiej strony i kawka
Obrazek
Obrazek
na parkingu w Budapeszcie z andrejem
Obrazek
gdzieś po trasie smarowanie łańcuchów
Obrazek
ostatnie zakupy w cywilizacji
Obrazek
no i jest dobrze gleba w strumieniu i cały mokry :mrgreen:
Obrazek
podziękowania dla tych panów za kolację i miłe chlanie do upadłego . Wynajeliśmy z nimi domki na spułe cały dzień w deszczu jechaliśmy .
Obrazek
ZDOBYWCY
Obrazek
dalej my
Obrazek
moja kochana
Obrazek
a to wcześniej miało być poranne suszenie szmat i gardeł kac jak ch..... i nasi przyjaciele
Obrazek
po trasie
Obrazek
dalej ponad 2000 m.n.p.m
Obrazek
przystanek na wóde strumień za moimi plecami ale moto ważniejsze :mrgreen:
Obrazek
gdzieś po trasie w wiosce mojego dziadka ;-) , trasa piękna szutry winkle na budziku non stop 100/120 jazda dakarowa :mrgreen:
Obrazek
mój dziadek chyba ??? oni są tacy podobni
Obrazek
góry na trasie transfagaraskiej raj dla supermoto nie było nikogo kto by nas wyprzedził :mrgreen: wariaci z polski
....... koniec części pierwszej resztę jutro albo kiedyś tam :mrgreen:
:mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Jacekxt
Posty: 65
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:01
Lokalizacja: Piła

Piękna sprawa Pancio, gratuluję z serca całego! Bo nie ma nic na świecie piękniejszego, niż zwiedzać świat z siodełka XTka!!!
Tak trzymaj!!!
Bo motór to musi miec jeden cyliner!
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Świetna wyprawa :D gratulacje ;)
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Super zdjęcia. Też mi się marzy taka wyprawa.
Awatar użytkownika
Jacekxt
Posty: 65
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:01
Lokalizacja: Piła

Więc co stoi na przeszkodzie? Sławek , masz GŁÓWNY ATUT-czyli XTka, najlepsze moto na wyprawy na świecie, wsiadasz i jedziesz. Koszty? Mniej kręcić się po miescie, czyli to, co nawijasz kręcąc się po dzielnicy przeznacz na traski. A jeść i w domu musisz, więc co za różnica, gdzie zjadasz. Spanko to namiot, lub tanie agroturystyki, bo są takowe. Odwagi Sławeczku! Pamiętam, jak zaczynałem krajoznawcze wyprawy na WSK 175 i MZ250...to były pionierskie czasy!
Odwagi panowie, ruszajcie w trasy, te dalekie i te bliskie. Podróze kształtują człowieka bardziej, niż nam się wydaje! A ten świat taki wielki, tyle na nas jeszcze czeka...
A wrażeń, wspomniej nikt wam nie zabierze.
Czekamy Sławku na relację z Twoich wypraw!!!
Bo motór to musi miec jeden cyliner!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Coś pięknego Pancio - zadroszczę Ci i dziękuję za tą fotorelacje, z ogromną przyjemnością to obejrzałem.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Spoko myślę że powinniśmy troszke opisywać nasze przygody z moto . Wieczorem postaram się wkleić drugą część ;-)

[ Dodano: 2009-02-16, 12:32 ]
No to lecimy dalej ;-)
Obrazek
.... to jeszcze zdjęcie po drodze do zamku draculi ;-)
Obrazek
... a to już wcześniej opisana trasa Fagaraska
Obrazek
jak w raju ;-)
Obrazek
.... po asfalcie dalej kolej na bezdroża :mrgreen:
Obrazek
pierwszy raz zatrzymujemy się wcześniej i odpoczywamy
ja zabijam andreja81
Obrazek
piwko też się chłodzi
Obrazek
pierwsza kompiel oprócz deszczu woda zimna jak mineralna z lodówki
Obrazek
;-) suszenie butów po rzecznych przejazdach i kałużach ja i Michał
następnego dnia ruszamy cały dzień jedziemy w kierunku granicy tylko 3 przystanki na tankowanie i jeden na zakupy gdzieś w wiosce po wóde i ucieczka w góry żadnych zdjęć a rano szok :shock:
Obrazek
krowa przyszła i nas obudziła poczuła żarcie i pogniotła mi menaszkę :twisted:
Obrazek
ostatnie śniadanie na Rumuni :-( ( jeszcze tam wrócę ) ;-)
Jedziemy na Ukrainę przez Węgry bo mniejsze problemy na granicy ale Ukraińcy jak to oni mają swoje przepisy więc wypełniamy jakieś papierki w których wogólę nie wiemy o co chodzi :shock: ale nic sobie z tego nie robimy kupa śmiechu jeden ściąga od drugiego wypełnione i jazda do okienka . Każdy po 15 w okienku 100 pytań do a po co itd.... celnicy na mega luzie nawijają z nami gadkę o naszym prezydencie że to pedał z braciszkiem a my znowu :mrgreen: co oni gadają .... puszczają nas dalej przez uzbrojone po zęby bramy żołnierzy . Wymieniamy po 100euro w budkach a tam szok papierów nam wydają aż w kieszeni się nie mieszczą :shock: kolejny szok jedziemy dalej tankowanie :mrgreen: 2,25 zł za litr paliwa 95 oktanów a chodzi jak na metanolu . Szukamy gór i lasów są :mrgreen:
Obrazek
zaczynamy super błoto super podjazdy super zmęczenie żyć nie umierać !!!!
Obrazek
gdzieś na górze się rozbijamy i dochodzimy do wniosku nie mamy wody tylko 1.5l drugie tyle mi wypadło po drodze ale na szczęście przebiegły Patryk po drodze kupił jeszcze 4 piwka za 3 zł.będzie imprezka :mrgreen: mało jedzenia ale bez tego się obędzie ;-)

.........cdn........

[ Dodano: 2009-02-18, 10:49 ]
No to skończę !!! Ukraina cd..
Obrazek
obozowisko ;-) gdzieś w lesie ???
spokojny poranek bez śniadania bez wody ;-) pierwszy stromy zjazd odcinek 300m. aż tu fuck :shock: pierwsza guma jeszcze u mnie w pełnym błocie
Obrazek
przeje......
Obrazek
ale spoks jesteśmy zorganizowani afrykański serwis działa 30 minut i dalej w trasę ;-)
Obrazek
gdzieś w lesie daleko wjechaliśmy ;-) tam był strumyk dlatego się zatrzymaliśmy życiodajna woda :-P
Obrazek
ostatni obiadek na pięknych ziemiach
Obrazek
rzeka moczyliśmy nogi ;-)
Obrazek
ostatnie piękne widoki :cry:
Obrazek
ostatnia wioska przed granicą ..... świat jest mały ten gościu w zielonym wie gdzie mieszkam bo ma rodzinę w wiosce obok no to po piwku i dalej w drogę
Obrazek
granica duża kolejka celnicy spacerkiem więc długo nie stoimy wjeżdżamy bez kolejki :mrgreen:
Polska zalew nad Soliną a my ......
Obrazek
planujemy następny wyjazd ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
ODPOWIEDZ