Wolin - czerwiec 2011

Trasy, przygotowania, wspomnienia
nomad
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2010, 11:51
Lokalizacja: Śląsk

Witam,

Udało mi się w wybrać w moją najdłuższą trasę jak do tej pory. Ze Śląska na Wolin. W jedną stronę prawie 10 godzin w siodle by ujrzeć fale Bałtyku. Oj pod koniec nie wiedziałem na czym siedzieć. Podkładka żelowa na końskie siodło niewiele pomogła. :-/ Chyba muszę zahartować cztery litery by dało się na Jadwini dalej jeździć. Wolin , Uznam pomorze zachodnie idealne na endurzenie. Dużo pustych asfaltowych i szutrowych dróg i krajobrazy dalekie od przepychu Międzyzdroji , czy Kołobrzegu. Wolin to taka Polska w pigułce, rozpadające się chaty, PGRy i nowoczesna architektura na wybrzeżu.

Z powrotem wróciłem przez Wielkopolskę i Łódź i zajeło mi to już 12 godzin w jeden dzień i kolejne 3 w następny. choć tyłek przecięty na pół od razu na moto do pracy pojechałem:)

Wiem już teraz , że na wyprawy nie należy pakować wora na tylne siedzenie; bo nie można się trochę w tył przesunąć , by krocze odciążyć :mrgreen: I by przeciwdeszczowka była łatwo dostepna :mrgreen: Zgodnie z poradami na forum zabrałem zestaw do czyszczenia szybek ( płyn clin + ręcznik papierowy ) i przydało się bardzo, oj bardzo. Czasem nawet co pół godziny musiałem upolowane robactwo z szybki kasku wymywać!

Poniżej link do zdjęć:

https://picasaweb.google.com/1088834103 ... kYbs2PK6cA#

ps spalanie na poziomie 4-4,5 litra :mrgreen:
CB540S->XL600V->VT750->XT660R--> CB 900-> XT660Z-> Triumoh Street Triple R :)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

nomad, fajna wyprawa :)
Dawaj na zlot to wspomnienia wrócą ;)
h e d o n i z m
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

No ładne przeloty sobie zrobiłeś ;-)
nomad
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2010, 11:51
Lokalizacja: Śląsk

Flaw pisze:nomad, fajna wyprawa :)
Dawaj na zlot to wspomnienia wrócą ;)
Miałem w Alpy jechać, i na zlot. Ale syna 5 latka trzeba bawić :) ....coś muszę pomyśleć bo lato za szybko mija...

[ Dodano: 2011-08-04, 22:29 ]
Wojtek pisze:No ładne przeloty sobie zrobiłeś ;-)
Też się zdziwiłem gdy przeleciałem w jednym rzucie prawie 700 km ... ,ale pomiędzy nogami byłem całkiem znieczulony :mrgreen:
CB540S->XL600V->VT750->XT660R--> CB 900-> XT660Z-> Triumoh Street Triple R :)
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Fajna wyprawa Nomad. Widzę że po sąsiedzku mamy - z Jaworznaś? :?:
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

Super fotki , i na pewno super wspomnienia. Dawaj na zlot. Tyłek już masz zahartowany . . . . :)
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Fajna wyprawa :) Serio byłeś tak turystycznie się tylko przejechać ? :D Samotnie ;> ? To mi pasuje do powiedzenia: " Co?? Ja tam nie pojadę? Ja?! " :D
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

nomad jeszcze nie raz tyłek zaboli. Życie daje w dupę :mrgreen: Taką samotną wycieczkę sobie zrobieś?
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
nomad
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2010, 11:51
Lokalizacja: Śląsk

raczek_ pisze:Fajna wyprawa :) Serio byłeś tak turystycznie się tylko przejechać ? :D Samotnie ;> ? To mi pasuje do powiedzenia: " Co?? Ja tam nie pojadę? Ja?! " :D

Lubię tak samotnie wałęsać się na moto w swoim tempie :mrgreen: Połączyłem swoją pasję , czyli jazdę na moto z wakacjami rodzinnymi. Odwiedziłem żonę z dzieckiem nad morzem. Oni mieli dwa tygodnie urlopu, a ja tylko kilka dni.

Teraz się w Alpy wybierałem, ale nie mam z kim synka zostawić więc zrobimy tour de pologne po dinoparkach i zamkach. Niestety autem, bo Bartosz 5 lat ma i jeszcze niemotocyklowy jest :-D , Ale planuję tak jakbym na moto miał jechać:)
CB540S->XL600V->VT750->XT660R--> CB 900-> XT660Z-> Triumoh Street Triple R :)
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

No wyprawka niczego sobie.
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Pozazdrościć hartu ducha :-) Fajna wyprawa, pogratulować.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
ODPOWIEDZ