Dokąd w wakacje?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

spoko to wieczorkiem coś opiszę i wrzucę parę fotek .A pro po zdjęcia to jest zrobione w Rumuni na pięknej trasie Transfagaraskiej 100 metrów za szczytem . Piękny podjazd ponad 30km. asfaltami pod górę ciasne winkle i ciągle pod górę . Z drugiej strony to samo tylko w dół :mrgreen: :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Też chetnie bym sie w góry wybrał.
W maju ruszam z kumplami do Dębek, z których zaczynamy zwiedzanie polskiego wybrzeza i kończymy w Szczecinie. Jak ktos jest chetny to zapraszam.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Rodman pisze:zwiedzanie polskiego wybrzeza
Ocho to zwiedzicie piękne dziewczęta z całej polski wypoczywające w tym czasie nad polskim wybrzeżu :D hehe

A tak na serio Rodman to jaki macie plan tej podróży, co warto tam zobaczyć i gdzie oprócz paru latarni morskich i muzeów rybackich?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hmmm ja palnuje wybrac sie w drugi tydzien lipca na mazury, tam pozwiedzac objazdowo i byloby milo gdyby ktos sie jeszcze zabrał bo sam z plecaczkiem nie odwazyłbym sie na pierwsza taka wyprawe.
szwagier
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:51
Lokalizacja: Poznań

polecam!!! www.motoromania.pl - bardzo duże doświadczenie w turystyce moto po Polsce i po zagranicy:)
Znam ekipę osobiście - nie raz razem jeździliśmy.
supermoto for people!!!
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Foto relacja 2 polaczkow i slowak, nie wiem czy ktos widzial ale warto
http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=504942
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Sambor Izi i cała reszta ekipy jak co roku ciągają Patrolem Afryczki do Azji i tam latają.
http://advrider.pl/viewtopic.php?f=2&t=3828 macie troche po polsku :D
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Ja od dwóch latam w wakacje latam na takie 4-5 dniowe wycieczki.
W zeszłym roku byliśmy z kumplem na Mazurach, zwiedziliśmy:
pierwszego dnia jak dojechaliśmy Wilczy Szaniec ( potem suszenie bo 250 km jechaliśmy w deszcz).
Drugiego dnia objechaliśmy wszystkie śluzy na Kanale Mazurskim, Piramide (grobowiec) w Rapie, jakiś jeszcze jeden grobowiec znaleźliśmy.
Trzeci dzień w Giżycku i zwiedzaliśmy Fort Boyen.
Czwartego dnia zwiedziliśmy sam Kętrzyn ( tam mieliśmy baze) i tego samego dnia powrót do Warszawy.

W tym roku byliśmy już na 3 motory w Bieszczadach:
Pierwszy dzień to jazda do Przemyśla i zakwaterowanie (wieczorem browary :mrgreen: )
Drugi dzień (bez motorów) zwiedzanie Przemyśla oraz Twierdz dookoła Przemyśla ( razem z przewodnikiem).
Trzeci dzień wyprawa na Soline ( w tym godzinne moczenie się w jeziorze), potem padł pomysł że walimy na "koniec świata" czyli do Wołosate.
Czwarty dzień to wyprawa do Łańcuta na Zamek Królewski oraz do Leżajska na zwiedzanie browarów.
Piąty dzień to już powrót ale po drodze zwiedziliśmy Sandomierz oraz Zamek KrzyżTopór. Przenocowaliśmy w Opatowie i następnego dnia dojechaliśmy już do Warszawy.

Na przyszły rok planujemy wypad nad morze. Plany są na Hel, muzea wojenne. Na razie szukamy "atrakcji".
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

polecam wszystkim wyjazd do Rumunii ( zobaczyc droge DN67C) i Ukrainy. w ostatnim sezonie byliśmy z klubem :) następny sezon może gdzieś na północ zobaczyć fiordy itp. :)))

LINK :)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RadziX jak będziesz wiedział coś więcej na temat wypadu nad morze to daj cynk, razem z Arachne chetnie się zabierzemy.
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Ok. Jak z kumplem z roboty ustalimy co będziemy oglądać , zwiedzać i przez ile dni to dam znać. No i jeszcze muszą nam dać w robocie urlopy w tym samym czasie :-?
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Moje juz sa zaplanowane corka szefa sie chajta i zamykaja restauracje na dwa tygodnie w sierpniu a ze sa grekami to do grecji jade rzecz jasna tylko na moto!! Filip bierz Urlaub w sierpniu jedziemy do Albani i Grecji :D
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

pancio pisze:Filip bierz Urlaub w sierpniu jedziemy do Albani i Grecji :D
To już nie Romania? Już myślałem o tej Albanii o której marzysz od poprzednich wakacji. Powiem tak jak narazi główny cel moich wakacji wyprawa motórowa! A gdzie będziesz jechał i chciał mnie zabrać JADĘ!
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
BerS
Posty: 115
Rejestracja: 09 wrz 2009, 23:51
Lokalizacja: Lubin/Dublin
Kontakt:

Kiedys rafafixinski pisal o wyprawie po zachodniej europie portugalia hiszpania Francja I mode jeszcze wlochy. Bardzo ciekawa wyprawa moze byc, I I'm wiecej ludzi tym lepiej, warto sie zastanowic. Tylko ja najpierw musze pelne prawko zrobic i naprawic motora ale jak cos sie pisze
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

Wyprawa na zachód wiąże się z wysokimi kosztami. Jadąc na wschód jest o wiele taniej. Taka Hiszpania jest super jak jedziesz puszką i ciągniesz moto a tam zaczyna się jazda.
Myślę, że i tak wschodnia Europa jest ciekawsza dla enduro niż zachód.
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
ODPOWIEDZ