Dokąd w wakacje?

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Na zachod jedziemy z Michalem we wrzesniu do Maroka ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

pancio pisze:Na zachod jedziemy z Michalem we wrzesniu do Maroka ;-)
Kto jedzie?
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

DocoFx pisze:Kto jedzie?
Ja pomyślę nad tym tylko czy wyrobię się z kasą tego nie jestem pewien :roll:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

DocoFx pisze:
pancio pisze:Na zachod jedziemy z Michalem we wrzesniu do Maroka ;-)
Kto jedzie?
Sklad nie ustalony wpadnij 29 stycznia wieczorem do pizzeri na rynku bedziemy obgadywac temat. Nie zapomnij odłozyc antybiotykow :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

pancio pisze:Nie zapomnij odłozyc antybiotykow
rano 30 mam koło z finansów a wieczorem idę na imprezkę.
ale piwka nie odmawiam ;-)

[ Dodano: 2010-01-11, 22:40 ]
o i z matematyki mi jeszcze doje**li :-/
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Moje marzenie wyjazd do Maroko, gdzieś na stronach UK gościu opisuje jak sam na XT popędzil do krainy dywanów i szafranu :)
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
BerS
Posty: 115
Rejestracja: 09 wrz 2009, 23:51
Lokalizacja: Lubin/Dublin
Kontakt:

nie zapomnijcie ze to tez kraj gdzie nie ciezko o # ;D
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#?? brony pod kołami? :D
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Bersowi chyba chodziło o Hash -ysz :P
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

No jo... ale ze mnie frajer popka :-D
Awatar użytkownika
andrej81
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:03
Lokalizacja: środa śląska

to jest państwo o przewadze muzułmanów wiec bedzie cięzko z używkami i alkocholem.

[ Dodano: 2010-01-24, 01:19 ]
ze względu na brak czasu w tym roku na długi wyjazd od jakiegoś czasu coraz poważniej myśle nad traska na długi majowy wekent. a konktetnie traska do okoła Alp. dwóch moich znajomych przeleciało ją ale w innych ekipach i troche innymi trasami.

[ Dodano: 2010-01-24, 01:24 ]
a co ty Panciowy nie dajesz znaku życia?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-/
janusz
Posty: 15
Rejestracja: 26 paź 2009, 23:18
Lokalizacja: RADOM

a kto chetny na budapeszt, bratysławe i wiedeń?? :-D
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

andrej81 pisze:to jest państwo o przewadze muzułmanów wiec bedzie cięzko z używkami i alkocholem.

[ Dodano: 2010-01-24, 01:19 ]
ze względu na brak czasu w tym roku na długi wyjazd od jakiegoś czasu coraz poważniej myśle nad traska na długi majowy wekent. a konktetnie traska do okoła Alp. dwóch moich znajomych przeleciało ją ale w innych ekipach i troche innymi trasami.

[ Dodano: 2010-01-24, 01:24 ]
a co ty Panciowy nie dajesz znaku życia?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-/

Siema Andrej!!! sorki ale jestem malo dostepny jak 007 he he co do alp to niema problemu mam blizej jak wy :lol: a tak a üpro po ladny avatar z moimi skrzynkami :mrgreen:


p.s. bylem w polsce i nie bylo Ciebie na mojej imprezie smutno mi z tego powodu :-( :-( Misza byl i zaszal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Bartas1982
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2012, 23:06
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Witam,

Odgrzebałem wątek odnośnie pomysłów na wycieczki w wakacje, co by nowego nie zakładać, a zorientować się, czy w następnym sezonie będzie ktoś chciał jechać na weekend... do Zakopanego?! :) Mam tam jedno swoje ulubione miejsce (poza Krupówkami oczywiście), a mianowicie miejscowość Ząb - znajduje się ona 'na Gubałówce' i jest z niej super widok na Tatry. A co jest jeszcze fajne, to dojazd do tej miejscowości :) Przed Poroninem skręcamy na... Suche, a potem kierujemy się na 'Cipki" :) Niestety, nie zauważyłem żadnego znaku co by sobie sweet focie zrobić, ale to najprawdziwsza prawda, że takie miejscowości istnieją :) http://www.fajnewczasy.pl/mapa/suche a może znacie jakieś fajne miejsca np. w Bieszczadach gdzie lubicie jeździć (żeby nie było, że ciągle Zakopane i Zakopane)?! Może jakieś kwatery godne polecenia?! Na tym Zębie mam dobry adres, u spoko górala, można szaleć całą noc z radości, że jest się na urlopie :D Dodatkowo z podwórka jest ekstra widok na zakopane, szczególnie z idelanie 'dźwiękoszczelnej' altanki z paleniskiem, pradem, itd. :)

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


Tak więc jak ktoś smiga na Słowację lub zwiedza Tatry, warto odbić na Ząb i popodziwiać wieczorem widoki przy % jak Zakopane powoli się oświetla... :)
były użytkownik XT660X, obecnie śmigam Hondą CBF 600 S, ale ... może by tak powrócić do "jednego gara"? :) :) :)
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bartas1982 pisze:a może znacie jakieś fajne miejsca np. w Bieszczadach gdzie lubicie jeździć (żeby nie było, że ciągle Zakopane i Zakopane)?!
W zeszłym roku popełniłem taką mapkę: http://moto-nawigator.pl/route/details/419 - jest to kombinacja pętli bieszczadzkich + 4 szutrowe fragmenty.

Polecam naturapark.eu koło Baligrodu, z fajnym 20km torem dla quadów. Na lekkim moto podobno jest tam hardcore, na XTku nie radzę wjeżdżać :mrgreen:
Dobra miejscówka na wypad większą ekipą, można wynająć domek z kominkiem dla 6-8 osób.
Terefere
ODPOWIEDZ