Jednodniowe wycieczki

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Rider musi być, choć trochę szalony :mrgreen:
PS.Zegary naprawione wody w nich nie było, ale odlutowała się i padła jedna dioda :-/
Pewnie od uderzenia tych brył lodu, zresztą nie ważne: ważne, że po dolutowaniu nowej diody działają. :-P
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Najważniejsze że zakończył się ten wypad happyendem ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Pierwsze 180 km w tym sezonie zrobione :-)
Trip Wrocław - Sobótka - Tąpadło - Świdnica - Żarów - Imbramowice - Tama w Mietkowie - Wrocław :mrgreen:
Zaliczyłem również kamieniołom niedaleko Świdnicy i tą piękna szutrówkę dojazdową :twisted: :-D
Słońce dopisało, ale jak dla mnie temperatura jeszcze trochę za niska.
Było ok. 12 st. C.
Na przełęczy Tąpadło miejscami śnieg.
Trochę pokręciłem się po Świdnicy .
Na tamie zaczepił nas (wyjazd z koleżanka) koleś, ze Świdnicy , który zaprosił nas w kwietniu na rynek świdnicki na akcję MotOserce.
Kando
kolo
Posty: 169
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:19
Lokalizacja: wroclaw

W sobotę przejechałem jakieś 200km na nowej oponce od Wojtka :lol: używana K60. trzyma sie lepiej drogi niż metzeler turance z 2004r. Dzięki oponce wieżdżam w miejsca niedostępne. Niestety w drodze powrotnej uśmierciłem kota, oczywiście nie specjalnie, smutno mi trochę :-/
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

Ja dziś 180 km zrobiłem u siebie po okolicach i prawie w psa uderzyłem ciśnienie mi podniósł. To w sumie około 390 km nakręcone :mrgreen:
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Ja skromnie, ale XT-kiem z 50km zrobiłem na nowych E10 i powiem Ci Kolo, że mam mieszane uczucia przy porównaniu z K60- zobaczymy co będzie dalej ;-)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja niestety dopiero wczoraj rozpocząłem sezon, ale za to daliśmy sobie ostro w dupę z kumplem.
Cały dzień jazdy a raczej taplania się w leśnych przesmykach, polnych drogach, hałdach itp.
Podsumowując 6h jazdy, nawinięte tylko a może aż 150km z czego 10% to był asfalt
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Flaw pisze:ale za to daliśmy sobie ostro w dupę z kumplem
Dobrze, że jednak nie wybrałem pokoju z Tobą na zlocie :)

U mnie moto nadal w garażu, nie ma czasu na motórzenie :(
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Oj Herflick ty tylko o jednym :-P
Nie bój się tobie też pokażę tajemnice brokeback mountain :lol:

Ale żeby nie było to motocykle dały nam ostro w d... ;-)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
marcins
Posty: 95
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:59
Lokalizacja: podkarpacie

Wczoraj otworzyłem sezon 2011 :D .
100km trzaśnięte . To jest to , od razu lepiej na sercu :-P
Cięzko ogarnąć biegi w nowych butach ale pewnie z czasem sie przestawię .


Obrazek

zdrówka
marcins
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

marcins pisze:
Cięzko ogarnąć biegi w nowych butach ale pewnie z czasem sie przestawię .



marcins
u mnie ta sama sytuacja :-)
Kando
Awatar użytkownika
Yahoo
Posty: 145
Rejestracja: 21 mar 2009, 21:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk (Sudety)

Ja też wczoraj popomykałem. Wiele tego nie było, może ze 100-wka. :-/
Ale jakie atrakcje:
Obrazek
Obrazek
-----------
Zdjątka są z "komórki", więc sorry za jakość. :-?
-----------
Nie wiem dlaczego, ale po wpisaniu Obrazek nie ładuje się podgląd na forum.
Wogóle znikają linki :shock:
Kiedyś nie było z tym problemów.

edit Wojtek: źle to robisz: w twoim zdjęciu z linka- w tą fotkę prawym myszy i właściwości a następnie kopiujesz adres url z końcówką jpg i dopiero wklejasz i Obrazek
-----------
OK. Już działa.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2011, 20:22 przez Yahoo, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ceną wielkości jest odpowiedzialność...
...towarzyszką mądrości jest cierpliwość.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

mój drugi wypad w tym roku :D
pomimo nie sprzyjającej pogody (ok 2-3*C) musiałem skorzystać z dnia wolnego od pracy :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

relacja z dzisiejszej jednodniowej wycieczki.
tym razem już na jedynym słusznym sprzęcie!
Pojechaliśmy w składzie: Marcin (kolo) z Cześką i ja :) tylko dwie maszyny znowu, ale nasz zDolny Śląsk rośnie w siłę jeśli chodzi o xt'ekowców więc mam nadzieję, że na następnym wyjeździe już polecimy conajmniej w 3 lub 4 motungi.

No więc tak... Ustawka była o 11 w Małuszowie, bo kolo miał blisko, a i ja po drodze, niestety się spoźniłem bo jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, jeszcze kanapki, jeszcze smarowanie łańcucha, jeszcze sprawdzanie płynów itp. itd. no ale o 11:30 byliśmy już na szlaku :) najpierw pojechalśmy szosami w stornę Świdnicy po to tylko aby dostać się w nasze ukochane górki! tam od razu przeskok z krajowej na jakieś małouczęszczane dróżki gminne i heya po winklach byle przed siebie. Nie mieliśmy konkretnego planu gdzie jedziemy i co zwiedzamy więc najpierw trochę zwiedzaliśmy fakultatywnie okolice, ale później mi się przypomniało, że przecież niedaleko jest fajny ośrodek narciarski Jugów Park i schronisko Zygmuntówka. Zanim jednak tam trafiliśmy to w poszukiwaniu bocznej dróżki która odbija z głównej w stronę wyciągów, zrobiilśmy szybkie zakupy w wiejskim sklepiku przed nową rudą, po czym jadąc sobie serpentynkami zauważyłem mały zagajnik na wzgórzu, z którego rozpościerał się niesamowity widok na całą okolicę i pobliskie pagórki. Słoneczko, cieplutko, jednym słowem kraina mlekiem i miodem płynąca, nic tylko walnąć się pod drzewem na krótki odpoczynek. Ale żeby nie było za łatwo, aby tam dojechać, musiałem zaliczyć mojego pierwszego w życiu offa :mrgreen: toche sie bałem, z uwagi na nowy sprzęt no i opony - prawie slicki :-P no ale no risk no fun! wjeżdzamy. trochę mi tylne kółko na trawie latało na boki, ale jakoś się wtarabaniłem pod te drzewka a Kolo z Cześką za mną bez najmniejszych problemów na swojej kostce Heidenau K60.
Marcin długo nie wytrzymał na siedząco i po 10 minutach już brykał po górce na którą wjechaliśmy w te i spowrotem. Jak już odpoczęliśmy ruszyliśmy dalej w stronę Zygmuntówki i tam zaliczyłem 2gi w życiu offroad, bo z asfaltu trzeba było zjechać z 500m w dół do schroniska po szutrowo/błotno/kamienistej dróżce (tylko dla pieszych ale cii). Na miejscu o dziwo okazało się, że wyciąg narciarski dalej jest czynny i ludzie jeżdżą na nartach :!: Mieli tam też cały zwierzyniec: kozy koty psy kury króliki i nie wiem co jeszcze :) szybkie fotki i dawaj spowrotem pod górkę offem i dalej już tylko asfalt :-(
Jako, że zaczęło się robić późno to odwieźliśmy Cześkę do domu i już we dwójkę z Marcinem postanowiliśmy się trochę polansować na koniec dnia, więc pojechaliśmy do miasta Bobra, klasyczna rundka na odcięciu po rynku :lol: i pocisnęliśmy szybko zobaczyć jak tam tama w Mietkowie. Gdy okazało się że stoi, pogadlaiśmy chwilę i powróciliśmy do domu każdy w swoją stronę.

To by było na tyle. Nie wiem czy komuś chce się tyle czytać tych głupot co napisałem, ale chociaż foteczki sobie pooglądajcie ;-)

TRASA:
(dystans łącznie ok 250km)
Obrazek


sweet focie ;]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2011, 9:55 przez Łasica, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Łasica zawsze musi być ten pierwszy raz :) - w offie również:). Gratulacje:).
Pozazdroszczę wycieki.

Pozdr
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
ODPOWIEDZ