XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Jednodniowe wycieczki

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

NIKT nie chce latać TOTALNA ZAŁAMKA....
do mnie nie dzwoniłaś :twisted: :-P
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

o kurde, rośnie kolejny zbok... Jechałbyś 60 km żeby sobie polatać po polu 8-) :?:
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

no racza :mrgreen:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

z dzisiaj

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

+ filmik :mrgreen:
<object width="480" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/SJxpOSSWeFc?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/SJxpOSSWeFc?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="390" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

Łasica chba pomyliłeś się z wresją moto, jak widzę to wiekszość to jest teren niż asfalt trzeba było kupić R a nie Xsa.
ale chrztu jeszcze nie przeszła bo nie wdziałem jeszcze jej ubranej w błotko.
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ojtam ojtam :P jest brudna co wypad, ale myję jak mam czas ;)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Kostkę zakładaj :!: :mrgreen:
Kando
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

o taak kostki, zamawiamy razem?? w pracy chyba bym miała zniżkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

dupa tam kostki, na slickach tez sie da latać w terenie, nie raku i kolo? :lol: :twisted:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3175
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Łasica pisze:na slickach tez sie da latać w terenie
było na Rajd Pałuk przyjechać chętnie zobaczył bym jak sobie radzisz na slickach :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

bonzocis pisze:
Łasica pisze:na slickach tez sie da latać w terenie
było na Rajd Pałuk przyjechać chętnie zobaczył bym jak sobie radzisz na slickach :mrgreen:

:twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
jabba
Posty: 85
Rejestracja: 20 sty 2009, 17:13
Lokalizacja: Milanówek

Witam,
skoro to temat jednodniowych wycieczek to podzielę się swoją:
W zwykłą środę jakich wiele razem ze Zbyszkiem, o 6:30 wystartowaliśmy na krótką pętelkę. Bez żadnego napięcia czasowo miejscowego. Ja oczywiście na XTR a Zbyszek na małej Tenerce. Najpierw powoli przez Warszawę w kierunku Sulejówka, oczywiście w korkach. Potem już poszło gładko. Węgrów, Sokołów Podlaski i Siemiatycze, pierwszy cel Grabarka. Krótkie zwiedzanie lasu krzyży i w drogę kierunek Hajnówka. Jestem pod wrażeniem dróg. Występują w dwóch rodzajach jak wiadomo : dobre i złe ale z przewagą tych lepszych. Zresztą XT nie zauważa takich nieznaczących szczegółów jak jakość dróg. W Hajnówce od razu kierunek Białowieża. Podobno ktoś tam widział Żubra. Na miejscowym parkingu lubią motocyklistów i okazują to taryfą „0”.. Wczesny obiad w barze i plan na Żubra. Nie łudźcie się że zobaczycie je w parku :). Wracając wpadamy na małe zoo z Żubrami i innym zwierzęciem lokalnym i nie tylko. Zaraz obok super szutrowa droga do Narewki. Super szutrowa oznacza szuter, miejscami z odrobiną piasku bez poważnych dołów i kolein. Bajka. Za Narewką kierunek Zalew Siemianówka i dalej Królowy Most. W realu jak w filmie. Od Narewki testowałem lampkę rezerwy więc z duszą na ramieniu poszukiwania stacji w Kierunku Bobrowniki. I rzeczywiście przed Bobrownikami znaleźliśmy duużą stację. Tankowanko i dalej w drogę z planem Kruszuniany i drewniany meczet. Plan był dotrzeć tam drogą asfaltową ale tak nas wołały szutry że się poddaliśmy i skręciliśmy gdzieś w lewo w las. Tak jak szutry puszczy Białowieskiej były super to te wokół puszczy Knyszyńskiej są boskie, no po prostu nawet zakręty są formowane. W Kruszynianach fotka meczetu i kierunek Kryńki. Powiem tylko że rynko-rondo w Kryńkach pozostawiłem niezrozumiałe. Czas się powoli kończył na tę jednodniową wycieczkę więc czas na powrót. Kierunek Białystok przez Supraśl. Fajny klasztor z cerkwią obronną i znakami drogowymi „Uwaga Rysie”. Dalej Białystok, korki i wyjazd na Jeżewo co w dobie budowy wszechdróg spowodowało delikatnie mówiąc poirytowanie. Stał się pomysł że lecimy przez Choroszcz skrótem na Baciuty i dalej kierunek Wysoki Mazowieckie. Skrót pozwolił na dogłębnie zwiedzić okolice Narwiańskiego Parku Narodowego w formie błądzenia. Ale nic to , warto tam pojeździć bo przyjemne piaski,i brukowane wiejskie drogi. . Jak już uciekliśmy wyżej wspomnianemu Narwiańskiemu Parkowi do dalej nuda. Tylko do przodu bo jeszcze wrócić trzeba. Czyli Wysokie Maz. , Zambrów, Ostrów Maz., Wyszkówi przez Marki do domu.
Jak już wspomniałem wyszła fajna jednodniowa wycieczka. W domu byłem o 21:30 po przejechaniu 700 km. Yamaszki sprawdziły się idealnie, dupska też :). Spalanie mojej xtr oceniam na 3,4-3,6 litra na 100 km przy prędkości przelotowej 90 – 95 km/h.
Miałem okazję porównać XTR i małą Tenerkę. Z mojego punktu siedzenia zamienił bym się. Powodów jest kilka. Wyższa jest a ja mam 190 no i trochę inna pozycja, przedni zawieszenie pracuje inaczej, tył zresztą też. Obrotomierz. Ogólny wygląd z kierunkiem na owiewki i szybę. Szersza kierownica choć ty jak wiadomo co kto lubi. Na pewno wyczuwalne inne przełożenia a w związku z tym elastyczność. Dodam tylko że ja jechałem na oponach przód TKC 80 tył Mitas E09 a Zbyszek na fabrycznych Metzelerach.
Wycieczkę polecam każdemu kto nie ma co zrobić z wolnym dniem :)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Takie wycieczki są super, decydujesz się, wsiadasz i jedziesz, po drodze trasa wycieczki się klaruje :) I do tego nie jesteś zły, że błądzisz bo zawsze coś w tym błądzeniu jest jak nie spieszysz się w konkretne miejsce. Następnym razem napiszcie wcześniej na forum że lecicie na wycieczkę.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
nomad
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2010, 11:51
Lokalizacja: Śląsk

Dla tych ze Śląska i Małopolski polecam trasę nr 781 z Andrychowa do Żywca/ Tresnej przez tzw przełęcz Kocierską. Teraz niestety droga jest w połowie zamknięta, ale serpentyny cudowne. Polecam na krótki wypad.
CB540S->XL600V->VT750->XT660R--> CB 900-> XT660Z-> Triumoh Street Triple R :)
ODPOWIEDZ