Jednodniowe wycieczki

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

no widzisz Łasica, nie ma się co zastanawiać kupuj wysokie buty bo teren dla xtx to codzienność :D już niedługo do was dołączę mam nadzieje :(
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

jeszcze dołączam filmik o ktorym zapomniałem :P

<object width="480" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NwtvWFNKQrQ?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NwtvWFNKQrQ?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="390"></embed></object>
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Fajny wypadzik Łasica, a pomyśl że to dopiero początek Twojego pierwszego sezonu na XT, więc jeszcze takich sielanek i offików będzie więcej :) Buta mocnego kup jak Raku radzi :)

P.S : focie rzeczywiście słit
udanego sezonu
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Buty to koniecznie bo jak Raku do Was dołączy to Wam dopiero prawdziwego offa pokaże :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kolejna jednodniowa wycieczka za nami :-)
tym razem w składzie: Sistermoto & Łasica
trasa: Wrocław - Łagiewniki - Dzierżoniów -(serpentyny koło Wielkiej Sowy) -Walim - Głuszyca (podziemne miasto Osówka) - Świdnica -Wrocław
dystans: około 190 km

Trochę dzisiaj było chłodno, około 9-10 stopni w mieście, w górach wiadomo - pare stopni mniej, ale to niezniechęciło nas do eksplorowania zDolnego Śląska i jego przepięknych zakątków :-) Tym razem w planie było zwiedzanie podziemnego miasta "Osówka" między Sierpenicą a Głuszycą w Górach sowich. Jest to jedno z kompleksów poniemieckich podziemnych korytarzy budowanych podczas drugiej wojny światowej. Bardzo ciekawe, tajemnicze i do dziś dzień nie do końca odkryte miejsca. Po drodze Sister miała malutkiego szlifa, bo niewyhamowała przed zamiatarką, która defakto zamiast czyścic - za sobą zostawiała mokrą piaskową warstwę śliską jak cholera, sam ledwo sie zatrzymałem :-/ na szczęście nic groźnego się nie stało więc pozbieraliśmy się i ruszyliśmy dalej ;-) po zwiedzaniu mały piknik, kanapeczki, WASA + Almette :-P, gorąca herba itp. i powoli rozpoczynamy powrót. Ale oczywiście nie mogło się odbyć bez szaleństw, więc zaraz po wyruszeniu stwierdizliśmy, że wdrapujemy się na jakąś górkę po lewej :mrgreen: niby pole i jakiś stary wyjeżdżony ślad więc powinno dać radę tam wjechać. No i dało radę... ale też nie bez przygód (patrz filmik poniżej :-D ) ... ja też miałem niemałe problemy bo stanąłem w poprzek dróżki tak , że przednie koło miałem w jednej koleinie a tylnie w drugiej, ale po chwili palenia gumy w ziemi i różnych kombinacji udało się wyjechać :mrgreen: ogólnie znowu się przekonałem, że moje opony się nie nadają w teren :( ale co zrobić jesli "ciągnie wilka do lasu" ? trzeba jechać! potem moto mi sie wywalił z nóżki na asfalt bo było z górki :-? na co jest dowód w postaci errora :-P później już na szczęście bez większych przygód szczęśliwie wróciliśmy do domu. ..aa jeszcze na koniec kilka km autobany zaliczyliśmy. ogólnie Vmax ~160km/h :->

fotken:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


+moooovie!
<object width="480" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pFAUP7kQ7OM?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pFAUP7kQ7OM?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="390"></embed></object>
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

hahah świetne :D ja chce do Was w końcu dołączyć ;(

siostraaa pomachaj do kameryyyy :D:D
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

,,Ja pier.. dlaczego jesteś taki ciężki" :mrgreen: hahaha nieźle się uśmiałem. Kolejny error zaliczony ;-)
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Jaka expressowa relacja :shock:
Łasica byś zaraz Sister pomógł a nie znęcał się z kamerką :-P
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

zaraz jej pomoglem ;-)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

I nie pomachała .... ach te baby ;)
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

:evil: już pośmiali się :?: chciałam przypomnieć, że relacja była z wycieczki..., a nie z gleby, którą miałam zaraz po szlifie...


P.S.
NIE JESTEM BABĄ TYLKO KOBIETĄ I NIE BĘDĘ MACHAĆ DO DEBILNEJ KAMERY BO MAŁPĄ TEŻ NIE JESTEM :!:

Wojtek PLUS dla Ciebie za komentarz
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

sistermoto pisze::evil: już pośmiali się :?: chciałam przypomnieć, że relacja była z wycieczki..., a nie z gleby, którą miałam zaraz po szlifie...


P.S.
NIE JESTEM BABĄ TYLKO KOBIETĄ I NIE BĘDĘ MACHAĆ DO DEBILNEJ KAMERY BO MAŁPĄ TEŻ NIE JESTEM :!:

Wojtek PLUS dla Ciebie za komentarz
Wycieczka całkiem całkiem. Ale akcent z wywrotką (filmik) zdominował relację, tak bywa. A to że kobietą jesteś to chyba każdy widzi i to 100%. Nie rozumiem tylko po co te nerwy po co się tak spinać od razu :shock: . Kamera fajna rzecz teraz przynajmniej mamy o czym na forum popisać :)
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

No to ja też się podłacze skromnie bo skromnie tylko 160 km dzisiaj. Ja sam i 3 quady niestety jeden nie dotrwal do konca i 50 km na holu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2011-04-16, 22:33 ]
a dla SISTERMOTO wielki szacun nie jeden z was by mial już dość.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Lal brawo Siora ;-) Lasica a Ty zajebiaszczo fajny jestes juz Ciebie lubie. Chce Ciebie poznac a najlepiej spac w domku na zlocie :-D


p.s. ...... kobiety maja ciezej!!!!!!!!
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

pancio pisze:Lal brawo Siora ;-) Lasica a Ty zajebiaszczo fajny jestes juz Ciebie lubie. Chce Ciebie poznac a najlepiej spac w domku na zlocie :-D
haha :lol: ja bede spał tam gdzie zasne :mrgreen:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
ODPOWIEDZ