Jednodniowe wycieczki

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

darekxxl pisze:No to ja też się podłacze skromnie bo skromnie tylko 160 km dzisiaj. Ja sam i 3 quady niestety jeden nie dotrwal do konca i 50 km na holu

co to za miejsce? bardzo ciekawe, może nie jest, aż tak daleko :-)

[ Dodano: 2011-04-17, 10:28 ]
Grzybek pisze:Nie rozumiem tylko po co te nerwy po co się tak spinać od razu :shock: . Kamera fajna rzecz teraz przynajmniej mamy o czym na forum popisać :)
to za tą babę, ponosi mnie jak ktoś tak mówi/pisze/myśli, następnym razem obiecuję pomachać do kamery, tzn. pomachałam w inny sposób :mrgreen: , ale to się już chyba nie nagrało :-/
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Po całym dniu jazdy w terenie to mi nawet jest ciężko DRZtę podnieść a nie co dpoiero kobiecie XTka także szacunek. Fajnie sobie jezdzicie no i fajnie będzie Cię poznać na zlocie XTekowa siostro :-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

sistermoto to miejsce to okolice Barcina Piechcini Białe Błota w necie znalazlem więcej fotek http://sebekfireman.bikestats.pl/161333 ... cinie.html są to fotki strażaka z mojej mieścinki który na rowerku ma przejechane sporo km. zresztą z lewej strony jest fotorelacja z jego podróży sporo ciekawych miejsc może kiedyś się w niektóre wybiorę.
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

ooo super, dziękuję za info, muszę się tam wybrać niebawem
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Hejo,

Sister - szacunek za determinacje!
Łasica - następnym razem musisz sprawić sobie urządzenie rejestrujące obraz:) - przytwierdzone do kasku:) - wówczas będziesz mógł nagrywać i pomagać towarzyszą podróży równocześnie:).

PS. A ja zamiast z Wami śmigać maszerowałem po kolana w śniegu na Rysy:(.

Pozdr
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Agata, jeśli to te Białe Błota o kotrych myślę (pod Bydgoszczą) to troche daleko od nas :-/ prawie 300km w 1 strone. Ale nie martw sie, znam bliżej 2 piaskownie na które moglbym załawić wjazd jak coś :mrgreen:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Łasica pisze:Agata, jeśli to te Białe Błota o kotrych myślę (pod Bydgoszczą) to troche daleko od nas :-/ prawie 300km w 1 strone. Ale nie martw sie, znam bliżej 2 piaskownie na które moglbym załawić wjazd jak coś :mrgreen:
Tomek- najpierw kamerka tak jak Kudłaty proponuje ;-) w sumie już bym pojechała :mrgreen: opuchlizna po szlifie zupełnie nie chce zejść, ale da radę jeździć tylko gazować nie mogę bo prawa dłoń cholernie boli od asfaltu, ale jeździć da radę, w 300 km nie widzę problemu mój sezon skończy się w lipcu :-( więc muszę się chociaż tak minimalnie wyjeździć...

Kudłaty- jesteśmy z tego samego miasta więc można się umawiać na krótsze tripy w ciągu tygodnia. Jakby co to daj znać.
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Heja.
Kto był wczoraj w Częstochowie??. Ja byłem pierwszy raz. Wrażenie niesamowite :). Poza Częstochową byliśmy jeszcze z kumplem w Bełchatowie. Oglądaliśmy wieeeeeelką dziure w ziemi. Kopalnia robi kolosalne wrażenie :)
Jechaliśmy z Warszawy, i cała wyprawa wyszła 541km. Mój najdłuższy dzienny "strzał" ;)

A tu Błogosławieństwo dla Nas ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lkjKbLgr8YM
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

RadziX wielka dzura też jest pod Koninem i to nawet nie jedna robią wrażenie http://www.google.pl/search?q=kopalnia+ ... CAsQ_AUoAQ a tu jeszcze fotki seby http://sebekfireman.bikestats.pl/index.php?m=9&y=2008
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Fajne fotki :). Trzeba bedzie się kiedyś wybrać i na żywo zobaczyć :). Bełchatów wyniknął z tego że po drodze było do Częstochowy.
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

nocny OFF pod Wrocławiem

Obrazek


PAMIĘTAJ ZAWSZE ZAKŁADAJ GOGLE :mrgreen: bo wpadniesz w dziurę... albo stracisz oko :-? ...
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

szkda że nic nie widać :->
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Widać przyjrzyj się :P
Obrazek
tomi-ei
Posty: 498
Rejestracja: 15 lut 2010, 21:02
Lokalizacja: ok W-wy

Zgodnie z tematem opiszę mój wczorajszy jednodniowy pierwszy tak długi wypad na Xt-ku na południe Polski... Pogoda dopisała :-D ...

Trasa: Sulejówek-Warszawa-Częstochowa-Dąbrowa Górnicza-Kraków-Zakopane-Gubałówka-Kraków-Radom-Warka-Mińsk Mazowiecki-Sulejówek

Wyjazd o 4:00 nad ranem, powrót 23:00 ( w tym około 1h przerwy na jedzenie i tankowanie )

Przebieg: 997km + 4km = 1001km :-> ( 4 km około komina pod domem, tak żeby tysiączek stuknął ;-) )

Wrażenia: ogólnie fajna przejażdzka, ale kręgosłupa dzisiaj prawie nie czuję :->
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Ładny przebieg dobowy :-) . Trasa z celem nabicia km i zjechaniem Polski czy jakieś zwiedzanie i inne atrakcje??
Kando
ODPOWIEDZ