Motocyklem dookoła świata w "trójce"

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Motocyklem dookoła świata

Start!
Wtorek, 5 maja 2009

Zaczynamy wyprawę, jakiej jeszcze nie było - „Motocyklem dookoła świata”! Od 10 maja na antenie Trójki relacje Michała Gąsiorowskiego i Tomasza Gorazdowskiego z podróży na trasie Myśliwiecka 3/5/7 - … Myśliwiecka 3/5/7. Do usłyszenia!

<object width="425" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4R-fP6OxYag&re ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4R-fP6OxYag&re ... edded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>

więcej info na http://www.polskieradio.pl/trojka/motocykle/

:)
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

Zanim to otworzyłem to myślałem, że pojadą na AT albo GS-ach. Zaskoczony jestem zobaczymy jak się spisze sprzęt . Swoją drogą fajne osłony pod silnik ciekawe czy oryginalne?
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja wiedzialem juz dwa michy temu czym jada, szkoda tylko ze buly jada ......
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:09
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

i co, kiedy można posłuchać tych audycji w radio?? już są emitowane?
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja zawsze trafiam na audycje ok 07:40 w drodze do pracy
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Dzisiaj o 16:20 była ;-)
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Moje trzy grosze w temacie sa nastepujace:: Panami z Trojki nie podniecajcie sie szczegolnie. To przedsiewziecie medialne z kasa, pompa i obstawa. Motocykle, owszem, jada. Tyle ze, najprawdopodobniej, glownie na lawecie ;) Panowie wsiadaja od czasu do czasu by zrobic fotki i przejechac sie kawaleczek. Dystans jaki pokonuja dziennie plus wywiady, zwiedzanie ciekawych miejsc... hmmm ;)
Mozna sie ze mna nie zgodzic, nie bede darl szat i desperowal, polemiki takze nie podejme ;)
Zeby nie bylo: lubie Trojke. Nie przemawia przeze mnie zawisc lecz preferowanie prawdy i realizmu zamiast lekkostrawnej papki i komerchy.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
demon2418
Posty: 35
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:43
Lokalizacja: k/Opole
Kontakt:

Możliwe że cała historyjka będzie trochę podkolorowana a kierowcy mocno wspomagani...ale to nie pierwsza próba objechania świata yamahą.Film który oglądałem chyba 2 lata temu na you tube z R1 w roli głównej wywołał "rybę" na mojej twarzy.
Według mnie nie był inscenizowany.
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Moge podeslac skan wywiadu z tym gosciem z, bodajze, marcowego wydanie brytolkiego "Motorcycle". On objechal swiat 7 razy ;) w tym ze 2 na Eruan. TEN facio jest dla mnie wiarygodny. W tym samym numerze o nowym ABS Hondy ktory bije na leb wszystkie dotychczasowe rozwiazania oraz wspomnienie o genialnym Nowozelandczyku ktory niezle namieszal w sporcie motocyklem wlasnej konstrukcji- Johnie Brittenie. Niestety, przedwczesnie zmarl. Jesli ktos zainterere - krzyczcie o skany.

Tak przy okazji, "jakosc" artykolow z naszej rodzimej prasy motocyklowej poraza. Jesem na najlepszej drodze do zaprenumerowania sobie tego Anglostwa.

PS. Pamietam o Manualu do Huski... ;)

--
Pozdrawiam, Art
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Jak możesz to wrzucaj Kerif
h e d o n i z m
annia
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2011, 17:23
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

http://www.empik.com/126-dni-na-kanapie ... fAodlTxvFQ

"przede wszystkim chciałbym, by była dowodem na to, że jak się bardzo chce, to można osiągnąć prawie wszystko. Mam nadzieję, że w nasze ślady pojedzie wiele osób, którym po przeczytaniu tej książki będzie po prostu łatwiej. Wtedy będę miał poczucie, że na coś się przydałem".

Ta ksiazka na pewno znajdzie sie na mojej liście "do przeczytania"
"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga opowiedz o swoich planach..."
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

chyba redaktorzy z porannej i popołudniowej audycji zapraszamy do trójki nazywali ich Bryn team, lub coś podobnego do dream ;-)
relacje z trasy w trójce były bardzo ciekawe :mrgreen:
też mam w planach przeczytanie tej pozycji :-)
Kando
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja już przeczytałem.
Polecam :)
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ