Bułgaria, Grecja, Turcja

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pomysł zacny! W tym roku nie dla mnie, ale jak interes wypali, to chętnie się kiedyś wybiorę :mrgreen:
Terefere
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Zdecydowanie dobry pomysł! Główny atut to tak jak już panowie wspomnieli, oszczędność czasu na dojazd! Moim zdaniem opcja bardzo ciekawa i wcale nie gorsza od wielkich wypraw.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
zograf24
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2013, 9:39
Lokalizacja: Sofia, Bułgaria
Kontakt:

Obiecałem że podam wam stronę, już wisi. www.zograf24.az.pl , Jeżeli będziecie w Sofii zapraszam na piwo. Niestety nie mogłem pomóc jednemu afrykańczykowi w Sofii z tego powodu jest mi przykro, nie było mnie w niedzielę przy kompie wybrałem się nad morze i mail czytałem w poniedziałek. A w poniedziałek było pozamiatane, dzwoniłem ale się nie odezwał. Napiszcie jak sobie poradził - do "EvvilTwin" Ale teraz w razie czego macie mój telefon na stronie. Jak jest akcja dzwońcie w każdej chwili!
pzdrawiam zograf24
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Szkoda, że nie śledziłem forum przez czas wyprawy (1-14lipca). Wtedy była by opcja się poznać i przegadać tematy endurzenia. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na wieczorne piwko i nocleg w Sofii, bardzo mi się to miasto spodobało!
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Trawolt
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:39
Lokalizacja: krawaciarz

niby już po terminie, ale na przyszłość jakby ktoś się zastanawiał:

Nie znam Zograf24-a, ale wszystko wskazuje, że niejaki Misiek vel Maramuresz w jakimś stopniu macza w tym przedsięwzięciu palce - Zograf24 potwierdź lub zaprzecz czy dobrego mam nosa :mrgreen:
Jeśli tak, to Misiek to rozsądny gość i w sumie mogę go polecić jako organizatora - gdyby ktoś miał wątpliwości :mrgreen:
XT660Z '08
Rendzi Stajla '94
ODPOWIEDZ