Rumunia w ten weekend

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Plan jest taki by w czwartek po pracy wyjechać busem...
Ostatnio zmieniony 08 lip 2014, 12:09 przez Neno, łącznie zmieniany 1 raz.
Arturros
Posty: 109
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:26
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

nooo, nikt się nie pisze?
Obrazek | Obrazek
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja bym bardzo chętnie skorzystał, ale tak jak rozmawiałem z Neno gdybym tylko wiedział tydzień wcześniej...
No nic czekam na drugą edycję ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Najnowsze info (pogoda wymusiła małą zmianę planów):

Plan jest taki by w piątek po pracy wyjechać busem... startowałbym z podlaskiego przez warszawę ale mogę troszkę odbić.
Do środka zmieszczę jeszcze jedno "zgrabne" moto wielkości Yamahy XT660R . max co się udało zmieścić to F800GS po kilku "zabiegach".
Można pojechać we 3kę ale wtedy trzeba załatwić przyczepkę na 3 moto z DMC max 730kg (by nie złapać się na via toola) z tym, że wtedy w grę wchodzą dwie maszyny po max 170kg.
Powrót we wtorek w nocy z opcją/możliwością wydłużenia wyjazdu o jeden dzień (można to ustalić przed wyjazdem lub w trakcie - do dogadania)

Na miejscu zakładamy 3-4 pełne dni jazdy , sobota, niedziela, poniedziałek i wtorek (środa w rezerwie, raczej do godzin (po)południowych.
Koszty dojazdu busem do podziału - wyjdzie ok 1000zł w 2 osoby, z przyczepką pewnie z 1100zł więc 370-500zł dojazd. Na miejscu to głownie koszty paliwa, parkingu dla auta, jedzenia - max 500zł z %. Trasy zaplanowane (nic trudnego jak zapewnia organizator), dystans 700-1000km, w zależności jak nam będzie szła jazda (ma być po opadach :D) i jak szybko będziemy się rano zbierali. Nocujemy w terenie, w namiotach - więc "średnio na lekko" spakowani ;)
Warunek: dobre kostki i chociaż delikatne doświadczenie z jazdą w terenie.

Jeśli nie teraz to kiedy ? ;)

Skład:
Yamaha XT600 Tenere
KTM 690
Yamaha XT660R (zależny od znalezienia partnera do busa).
ODPOWIEDZ