Już za tydzień....

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Już za tydzień kolejna wyprawa motocyklowa. Ja co roku, z tym samym kumplem jedziemy w Polskę. Różnica polega tylko na tym że jedziemy z żonami. Dla żon to druga wyprawa, w zeszłym roku w czwórkę atakowaliśmy Międzyzdroje, Szczecin, Świnoujście i niemieckie Penemunde.
W tym roku naszym plecakom pokażemy to co widzieliśmy kilka lat temu- Mazury.
W planie Wilczy Szaniec, Mamerki, piramida w Rapie, kanał Mazurski-śluzy i Giżycko- Twierdza Boyen.
Ale za nim dotrzemy na Mazury jest plan aby zaatakować Gdynię i Red Bull Air race. Ale zobaczymy czy pogoda na to pozwoli.
Przygotowania maszyny trwają, opony już mam nowe Haidenau scout k60. Na tył założyłem rozmiar większą ;) a przód to samo. Świeczka też nowa założona. Był jeszcze plan na klocki hamulcowe ale po zdjęciu zacisku okazało się że jeszcze trochę pociągną :)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Będę tam-startuję z krk w czwartek lub piątek. Traską przy wschodniej granicy. Dolot do Giżycka mam zaplanowany na 2-3dni. A później szwędanie się po okolicy... Może uda się spotkać.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014, 0:19 przez crazyrider12, łącznie zmieniany 1 raz.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
RadziX
Posty: 132
Rejestracja: 20 wrz 2009, 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Hehe , no ciekawe czy gdzieś na trasie się spotkamy ? ;)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

crazyrider12 pisze:Traską przy wschodniej granicy
świetny wybór. Lubię te tereny.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Korekta planów: startuję w środę, w Giżycku będę około soboty/niedzieli a szwędanie po okolicy zaplanowane mam do 01.08. :)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Radzix plan na Mazury bardzo spoko!Życzę pogody i przyjemności z eksploracji krainy jezior i lasów.
Aktualnie jestem na Mazurach z rodzinka.Zostaje do soboty 2 sierpnia. Miejscowość Zgon. Tereny tu są super na enduro, szybkie szerokie szutry i malownicze przecinki przez lasy drogami pożarowymi.
Trzymajcie się, lecę nad jezioro się przekąpać. Urlop to jest to! :-) Pozdro
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nazwa miejscowości mnie rozbawiła ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

to jest Zgon nad jeziorem Mokrym :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Widziałem dzisiaj w Giżycku niebieską Teresę na warszawskich blachach z alu kuframi w towarzystwie innego motka. To wy?
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
ODPOWIEDZ