Czarnogóra, Albania, Bułgaria, Rumunia 22.08.2015 w 2 osoby

Trasy, przygotowania, wspomnienia
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Cześć,
Chętnie pojedziemy wspólnie z jakąś inną parą tez na 1 motoc., żeby było raźniej.

Termin od 22.08.2015 -do pierwszego tyg września: Cel Czarnogóra, Albania, powrót Bułgarią i Romanią (do sprecyzowania). Chorwację omijamy bo byliśmy kilka razy.
Jadę na jednym motocyklu z żoną, Yamaha XTR 660.
Przelotowa w zależności od rodzaju dróg: 90-100-110-120 bo osiołek wtedy mało pali.
Wyjazd low budget, pierwsze 2 dni po 800-900km dojazdówki, potem jak to w tamtejszych stronach ile damy radę, fotografowanie itd ale codziennie inne miejsce noclegownia, namiot/camping/krzaki :)
Startujemy z Bydgoszczy albo Włocławka
Jako że zawsze do podróży we dwoje miałem większe motocykle 1000ccm, będzie to mój pierwszy dłuższy wyjazd dwuosobowy na XTR, już wstępnie go przygotowałem http://4.bp.blogspot.com/-7hUCYqWFJp8/V ... 1600/2.JPG
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

musisz mieć twardą żonę :-P :-)

wstępnie lecimy na 2 motki w podobne rejony w podobnym terminie...
więc kto wie może się gdzieś spikniemy po trasie :)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

mamy dużo chęci, 8lat temu oblecieliśmy sami taka traskę na wąskiej kanapie suzuki DR. Potem znacznie wygodniej, a potem kupiłem XTR :)
można się zgadywać bliżej terminu, plan jest ale czasu jeszcze dużo.
Awatar użytkownika
admirau
Posty: 331
Rejestracja: 02 paź 2011, 8:47
Lokalizacja: Pszczyna

Panowie, macie już trasy zaplanowane?
Może się wypowiecie w tym wątku?
http://xt660.pl/viewtopic.php?t=5859
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

jeszcze nie, jestem na etapie zmiany motocykla, wiec nie wiadomo jeszcze czym pojadę, trase planuje raczej na bieżąco z dnia na dzień, gdzie danego dnia akurat dojadę bo dam radę tam nocleg. Niema co robić zbyt ambitnych punktów przelotowych, bo taki plan może wziąć w łeb, Ważne żeby mieś spis miejsc i miejscowości które chce się odwiedzić. Offu nie robię poza wjazdem do wsie Theth
Awatar użytkownika
admirau
Posty: 331
Rejestracja: 02 paź 2011, 8:47
Lokalizacja: Pszczyna

Wiadomo, dokładnej trasy się nie planuje, ale najlepiej mieć spis wartościowych odcinków/miejsc, np. takich jak Theth :)
O takie pytam, bo na razie nic nie wiem :)
ODPOWIEDZ