Towarzystwo poszukiwane na letnia wyprawe po PL

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

Jestem Grzegorz i Bożena z Kędzierzyna,oboje przed czterdziestką.Mamy w planie pojechać sobie latem w jeszcze nieokreślonym terminie z Kedzierzyna w pobliże Zakopanego omijając miasto i tłum południową granicą aż do okolic Ustrzyk Górnych po czym odbijemy na pólnoc i wzdłóż wschodniej granicy aż na Mazury.Pokręcimy się kilka dni po Mazurach i jakąś fajną drogą będziemy się kulać spowrotem do domu.Wyprawa asfaltami i drogami polnymi,szutrowymi głównie pod namiotem i na tanio bo chcemy się poczuć młodo i beztrosko.Czas trwania około 2 tyg. a dystans około 2500 km.Dzienne dystansy koło 200km potem rozbicie obozu i dodatkowe kilometry ale już na sucho(patrol okolicy )ogniska,grill,kielbaska,piwko.Są na forum jakieś pary z podobnymi planami bo przydało by się jakieś sympatyczne towarzystwo.
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Pary są :) kiedy jedziecie?
ja akurat szukałem Pary w podobnym wieku na wyjazd od 22.08, ale myślę o kierunku południowym i zagranicznym, też low budget czyli namioty
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

Witaj Gajowy i sorki że z poślizgiem ale spraw było troche na głowie.My chcemy w Czerwcu pojechać na tą wyprawę i tylko po terenie RP ale myślę o jeszcze jednej wyprawie w tym roku w podobnym terminie do Twojego więc może coś z tego będzie.A jaki dokładnie kierunek południowy masz na myśli?Jakieś konkretne państwo?
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

start 22 sierpnia. Kierunek Czarnogóra, Albania, chcę tam dojechać i tam dopiero objazdówki.
Awatar użytkownika
wojas3
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2014, 16:57
Lokalizacja: Gubin

A którego dokładnie czerwca byś chciał jechać ( o ile już nie wyjechałeś ) ? Planuję trasę od niemieckiej granicy do ukraińskiej, jak najbliżej południowych granic. To takie minimum, w gre wchodzą też mazury o ile wszystko wypali i załatwię gotówkę... . Może chociaż część trasy, moglibyśmy jechać razem.
Chodź swoją drogą cały czas myślę czy zamiast tego nie pojechać na Chorwację, ale chyba lepiej zacząć od PL.
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

hej..sorki że dopiero teraz ale nie wchodziłem tu przez jakiś czas bo z powodów zawodowych posrały sie wszystkie moje plany...na wycieczce już byłem w Bieszczadach ale spontanicznie i nie ta dlugo jak chcialem ale do poprawki są Bieszczady bo zajefajnie tam jest
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

Kto bedzie na mazurach, pisac lub dzwonic tel. 500104647

Chetnie przenocuje pod dachem was i wasze motocykle, nakarmie i cos fajnego pokarze lub wskarze.
Awatar użytkownika
tuareg
Posty: 36
Rejestracja: 22 mar 2015, 22:36
Lokalizacja: Roermond/Opolskie
Kontakt:

Kapłan pisze:Kto bedzie na mazurach, pisac lub dzwonic tel. 500104647

Chetnie przenocuje pod dachem was i wasze motocykle, nakarmie i cos fajnego pokarze lub wskarze.
zapisałem twój numer i jeśli będę kiedykolwiek na mazurach to wpadnę napewno ;-)
mod
Posty: 45
Rejestracja: 25 mar 2014, 9:18
Lokalizacja: internet

tuareg,
generalnie za piwko mogę was przenocować w domku letniskowym ( po taniości- w śpiworach swoich reszta to co niżej ) albo wersja All Inclusive za 4 piwka :)
( wc, prysznic, aneksik kuchnny i tv i wifi, i ogrodzone i oświetlone to to .. i warsztat w razie awarii i gril i hamak i bałtyk i widok zatoki gdańskiej z okienka i nawet piwo w lodówce lub kawa w szklance:) ) tylko warunek jeden najpierw telefon do mnie ze sporym wyprzedzeniem :) Jka ciebie czy kogokolwiek to interesuje to dzwonić do mnie siedem dziewięć trzy 203 531 .


Generalnie wynajmuje turystycznie domek ale mam taką zasade że kierownikom na 2 ch kołach jak przyjada to za piwko .
Miejsce domku to Władysławowo ( dalej na północ w polsce się nie da , jest to takie polskie Nordcapp :) )
Awatar użytkownika
Kapłan
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2014, 23:12
Lokalizacja: Ełk

Panowie aktualizacja mojego numeru. 535 350 200
dzik_123
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2015, 19:55
Lokalizacja: Białystok

Chętnie zaliczę taką trasę na wakacje, ale moja druga połowa niestety zostanie w domu. Wakacje mam 2 miesiące wolne, i tez chętnie przenocuje wszystkich gości w domu (5 km od Białegostoku)- ewentualnie można postawić kilkanaście namiotów przy domu. Możecie mnie wstępnie zapisać do ekipy.
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Hej Pany a może na wiosnę zrobić wspólne spotkanie w okolicy przedostatniego weekendu kwietniowego? Może Bory Tucholskie? moge sie tym zająć, zarezerwuje domek 8osobowy, przyjedzie wiecej XTków w sobote można pojeździć, teraz to gdybanie ale już od pewnego czasu chodzi mi to po głowie
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

jo!przy bimberku moze ustalimy który najlepszy hehe. jeszcze zima przed nami ale pomysł jest.
Awatar użytkownika
soniq2
Posty: 162
Rejestracja: 08 wrz 2014, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Kontakt:

A może zamiast Bory Tucholskie to okolice Bydgoszczy. Ostatnimi czasy ujeżdżamy tu szutrowe bezdroża i jest gdzie polatać. Domek do wynajęcia i cała sobota w siodle, wieczorem bimberek i w niedzielę do domciu lub druga tura polatanka..????

Dajcie znać ile osób byłoby chętnych to z gajowym przeprowadzimy mały rekonesans, ustalimy trasę, znajdziemy domek i będzie się działo... :-D :-D :-D
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

soniq2, trzeba założyć oddzielny temat, uważam że po Nowym Roku, na razie za wcześnie, po za tym tak jak mówiliśmy - trasa szutrowa w 70%, obstawiam na lokalizację PTTK Janowo, albo ośrodek w Sokole Kuźnicy, agroturystyka w m. Przyłubie, bylibyśmy kilka km od Szutrów Puszczy Bydgoskiej
ODPOWIEDZ