Gruzja na lipiec - jedno wolne miejsce

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Arturros
Posty: 109
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:26
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

W tym roku w ramach poszerzenia horyzontów wybraliśmy Gruzję. Znalazła się ekipa na dwa zestawy samochodów, niby wszyscy w 100% pewniaki, ale jak to w życiu bywa, czasami wszystko się posypie. Tak jedna osoba odpadła.

Dojazd
Wyjazd 4.07 lub w nocy z 3/4.07.2015, powrót 20/21.07.2015. Dojazd puszkami liczymy na 48h w każdą stronę, robimy zmiany za kierownicą. Jeśli nic nas nie przyblokuje na granicach, to powinno się udać. Na miejscu pełne dwa tygodnie. Do rozbicia jedynie koszty dojazdu puszką - paliwo, winiety itp. W czarnym scenariuszu powinno się zamknąć w 1400-1500zł. Przy dobrych wiatrach 300-400zł mniej. Na miejscu paliwo tanie, noclegi w razie czego również, więc wątpię żeby dało się przekroczyć kolejny 1000PLN.

Na miejscu
W sumie powinno być 8 osób. Ja z Sowizdrzałem jadę po swojemu chyba, że na wolne miejsce wskoczy ktoś kto lubi "zapier...ć" offem, trzyma dyscyplinę podróży, ma odpowiednią kondycję (to bardzo ważne) itp, to z chęcią przygarniemy. Pozostałe 6 osób jedzie bardziej "ON", ale również endurakami na kostkach. Na pewno nie będą się pchali w cięższy teren, ale asfaltu też będą unikali. Ja z Sowizdrzałem nie jesteśmy fanami zwiedzania miast i zabytków - dojeżdżamy, focimy i dzida dalej, spanie po krzakach, wszystko max budżetowo. Druga grupa (a może i trzecia) chce coś więcej zwiedzić, czasami gdzieś się zatrzymać pod dachem.

Motocykle
Grupa light OFF: XTZ750, XT660Z x2, XT600Z, XL600V
Grupa bardziej OFF: KTM 690, XT600Z

Ze względu na sporą ilość asfaltu, którą chcąc nie chcąc trzeba zaliczyć, tylna guma raczej typu E09/T63 niż C02.

W razie pytań PW lub dzwonić 506-268-008
Obrazek | Obrazek
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ale Wam zazdroszczę...
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

ehhh, pojechał bym :roll:
ODPOWIEDZ