Dołączę się / pomoge współorganizować jakiś trip

Trasy, przygotowania, wspomnienia
lucaszz
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2011, 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Siema,

Szukam pomysłu na urlop w okresie sierpień/wrzesień 2015 (do dogadania).

Pocisnąłbym z chęcią jakiś dłuższy trip ON tylko za bardzo nie mam kompanów z motocyklami porównywalnymi do mojego (xt660x).
Takie mam wstępne założenia:
- chciałbym zrobić 2k-3k km,
- czas trwania do 7 dni,
- raczej bym jechał solo,
- prędkość w trasie 120-140,
- na dojazdach do 800km / dzień.

Być może jest tutaj ktoś kto ma jakiś pomysł na trip i zbiera ekipę ?
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Czołem.
My (Ja versysem i Aga moja lepsza połowa na mt07) jedziemy w Alpy. Startujemy 9.08 rano z Warszawy ( nie możemy wcześniej przez jakieś wesele, na którym i tak nie popiję ) i pierwszego dnia rozbijamy się w Monachium.
Wprawdzie jedziemy na dwa tygodnie, ale jeżeli Ci nie przeszkadza samotna powrotna podróż do domu, to może być propozycja dla Ciebie.

Po przejrzeniu cen doszliśmy również do wniosku, że namioty będą brały górę nad bookingiem gdy tylko będzie taka możliwość. Niestety rozdźwięk cenowy skłania do tej wersji.
Jeżeli chodzi o tempo, to za Niemcami autostrad już będziemy unikać. Jesteśmy głównie nastawieni na jeżdżenie, ale planujemy również jakieś przydrożne zwiedzanie.

w 7 dni myślę, że udałoby Ci się dojechać w 1 dzień na start, zaliczyć 4 pełne dni Alp i mieć całe dwa dni na powrót.
Awatar użytkownika
klod
Posty: 53
Rejestracja: 19 sty 2015, 10:47
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Hiszpania Portugalia Start 1 wrzesień ale 3 tygodnie , koło 9 tys km.

Zapraszam na cześć trasy.
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

22. sierpnia, cel Bośnia/Czarnogóra, pierwszy nocleg Motocamp Budapeszt.
Można się spotkać w Budapeszcie późnym wieczorem (z racji ze mam 1000km może być bardzo późny) http://www.bikercamp.hu/camping/bikercamp_PL/index.html
ODPOWIEDZ