XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

MotoSAMsara - wyprawa dookoła świata na XT660X

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Samsara is over !

Niestety zmuszeni jesteśmy zakończyć wyprawę!

8 dni temu obudziłem się jak codzień i praktycznie wzrok uszkodzony o 80% .
Zamazany środek widzenia / załamujące się kontury / zniekształcony obraz . Do naszych znajomych mieliśmy 550 km - dam radę! bo przecież "jutro będzie lepiej"
Nie było :( wizyta na emergency. W klinice okulistycznej a na koniec kilkukrotnie na Uniwersytecie Michigan i..
Sprawa się rozwiązuje : Ogniskowe Zapalenie Siatkówki Tyłu Oka .
Najgorsze w tym jest to że pomimo testów nie wykryto dlaczego to się stało i dlaczego w jeden dzień (powinno narastać)

1500 USD wydanych za diagnozę, która nie wnosi nic do mojej wiadomości =/
Szacowane leczenie:
Póki co 180 tabletek sterydów na 30 dni i ciągła obserwacja lekarska.
Czas : " Days . Weeks . Years "
Efekt:
Pomimo dobrych wiatrów przez całą podróż i samych pięknych przygód z bólem (tylko tym w sercu) zawiadamiamy że zmuszeni jesteśmy w jak najszybszym czasie dostać się do Polski gdzie odbędzie się kontynuacja mojego leczenia

Pokonaliśmy:
Najpiękniejsze drogi obu Ameryk..ponad 65 tysiącach kilometrów.. wsumie ZOBACZYLIŚMY 28 kraje i 32 stany.
(Dokładne statystyki jeszcze podam później)

Plany:
Póki co, priorytetem jest wrócić do domu i walczyć o wzrok. Nie myślę o planach chociaż jedno jest pewne.. odzyskam możliwości i wracam na trasę, a ślicznotka pokona ze mną jeszcze parę kilometrów !!!!

Prośba o pomoc :
Jeżeli przeczytałeś/aś ten cały post tzn. Że może chociaż trochę interesujesz się naszą sytuacją, prosimy o pomoc w nie planowanym powrocie do domu : wysyłka motocykla i nas .
Wspomóż nas na
Www.pomagam.pl/motosamsara2

PS : mam nadzieję, DO ZOBACZENIA wkrótce..
Bo to nie koniec ! To poprostu kolejna przygoda ! Podobno.
Przykra sprawa :(
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ