turystyka

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Mateusz 0509199
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 19:06
Lokalizacja: lobodno

Witam. Jestem z okolic Częstochowy planuje w czerwcu mały wypad turystyczny z moją dziewczyną. Planujemy w pierwszej kolejności udac się nad morze, tam oczywiscie odpoczynek z noclegiem, moze i około 2 dni potem kierunek czechy dokladnie Praga zakupiłem już kufer i wysoką szybke turystyczną czekam tez na opony szosowe, które za około 2 tygodni będą juz u mnie :). Wszystko jak najbardziej zostanie zamontowane w mojej xt660r. Tak w ogóle to prosił bym o jakies rady co bym mógł zabrac ze soba jeszcze przypominam ze to będzie cały czas jazda po drogach czy xt jest dobrym wyborem na taka wyprawe? Czy bardziej ten motocykl nadaję się na jazdę tak zwaną koło komina ponieważ posiadam go od niedawna a całe moje życie motocyklowe to były full crosy jazda po torze itd.. z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2016, 9:22 przez Mateusz 0509199, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Mateusz 0509199 tragicznie się czyta twojego posta. Propozycja moja jest taka żebyś edytował i używał polskich znaków + interpunkcja, bo jak to zobaczy mr Herflick to dostaniesz z miejsca ostrzeżenie.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Stary spojrz na moj blog sa tam foty z mojego wypadu z pasazerka do albanii. Jesli nie przerobisz kanapy to dupa zmasakrowana. Ja dawalem do przerobki w firmie wijalis. Pomijajac kwestie predkosci i mocy dalismy rade jednak patrzac na to przez pryzmat kilku wiekszych motocykli ktorymi jezdzilem xtr jest mala i taki wypad byl podyktowany koniecznoscia posiadania akurat tego modelu. Kiedys jak nie mialo sie dzieci i jezdzilo z dziewczya 70%wszystkich tras posiadanie xtr byloby nonsensem
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ha! Widzę post Gajowego!
Mateusz odnośnie twojego pytania. Nawet jeśli ktoś ci napisze, że nie ma to sensu to i tak pewnie pojedziesz. Bardzo dobrze! Na pewno będzie klimat i na pewno będziecie zadowoleni. Wyciągniesz wnioski i albo zostaniesz przy danym setupie albo będziesz zmieniał. Miłych wakacji!
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Mateusz 0509199
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 19:06
Lokalizacja: lobodno

Herflick masz racje nic mnie nie zatrzyma ale rady zawsze się przydadzą tym bardziej że to będzie moja pierwsza taka wyprawa :)

Gajowy twoje zdjęcia z abani są nie do opisania od dziś staje sie to moim marzeniem i celem naprawdę gratulacje pokonania tak długiego odcinka i dzieki również za rade z tym siedzeniem napewno skorzystam bo ostatnio zrobilem 250km za jeden dzień i juz to odczuwam a przeróbka siedzenia na tą wyprawe będzie jednym z priorytetów.
ODPOWIEDZ