XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Gorgany

Trasy, przygotowania, wspomnienia
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

temat mi sie podoba 4-5 dni też, śledzę temat, może coś bliżej ustalonego terminu sie wykluje, tzn czas i możliwości.
Pietia
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2013, 9:15
Lokalizacja: Katowice

Pytanie ile musi być jeszcze ważny paszport aby bezproblemowo wjechać i wyjechać zza naszej wschodniej granicy?

Pytam bo kończy mi się jakoś teraz paszport i nie wiem czy nie muszę wyrobić nowego :)

Pozdro
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 474
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

pół roku chyba i zielona karta
lepiej niech pada jak ma być błoto
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Tez słyszałem, że pół roku + obowiązkowo zielona karta.
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

OK. Jestem zainteresowany :-) końcówka czerwca lub początek lipca ;-) parę dni. Jechałbym z Krakowa.

Ps. ktoś tu jeszcze coś o Ruminii wspominał w późniejszym terminie? Czy jest na to wątek otwarty?
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 474
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Wyjazd w okolicy 10 lipca, można połączyć z Rumunią bo to i tak ten sam kierunek ale ja mam tylko max 7 dni wolnego, a i tak odpokutuję to z nawiązką....
lepiej niech pada jak ma być błoto
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

OK. Mnie nie będzie na zlocie. Moglibyśmy jakoś na początku maja zebrać najważniejsze informacje i ustalić na czym stoimy (czyli paszporty, zielone karty, warianty trasy, punkty spotkania/postoje, cele gdzie jedziemy, terminy i takie tam jak np. jak jedziemy czy w szyku, czy od punktu do punktu itd.).

Ze swojej strony dodam, że "delektuję się" jazdą, czyli zazwyczaj nieco poniżej "średniej krajowej" się poruszam po drogach ;-) W terenie różnie.
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 474
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Oczywiście, wszystko ustalimy tu na forum po zlocie. Do tego czasu każdy zainteresowany zbiera pomysły i chęci na wyjazd. Jedziemy grupą, paszport i zielona karta obowiązkowo do tego może jakieś grupowe ubezpieczenie? Opony kostki najlepiej serii mitas c. Noclegi w namiocie, żarcie z menażki (mam kuchenkę), bambety na moto, mapa, busola, język, oczy, gps... Kierunek Gorgany, cel określimy później ale nie mam na niego parcia. Co do trasy to jedziemy tam gdzie damy radę.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Zasada jest taka, że nigdy nikogo nie zostawiamy, pomagamy sobie w terenie, więc nie ma spiny o tempo ;)

wiadomo, jak ktoś jeździ bardzo skrajnie, to można się dogadać, w jakieś podgrupki dogadywać itp. ale nikt nikogo samego nie zostawi, także spokojnie ;)

myślę, że pogadamy na zlocie konkretniej, możemy się zgadać po nim w Krakowie na jakimś piwie czy w offie okolicznym i pogadamy co i jak.

P.S. możemy się dogadać na jakiś termin majowy na podanie ostatecznego terminu, tak żeby zarezerwować ten czas, a później się dokładnie dogadamy dokąd, jak itp.

pozdrawiam,
Mateusz
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

OK. Super. Jak na razie widzę, że tylko Mateusz93, Lotek i ja jesteśmy żywiej tematem zainteresowani.

Pietia, gajowy, robas oraz Pawko są zainteresowani, ale nie mają pewności co do terminów/mozliwości urlopowych, jak rozumiem.

W Krakowie będę jakoś w środku i pod koniec maja na nieco dłużej, w okolicach weekendów. Można by wtedy się jakoś zmówić.
Pietia
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2013, 9:15
Lokalizacja: Katowice

Cześć

Ja na chwile obecna odpadam z planów wyjazdowych.
Chyba że w ostatniej chwili się sytuacja zmieni to dam znać i będę obserwował temat.

Pozdro
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

Pietia, ok. Panowie jak to robimy? W okolicy 16~17 czerwca będę w okolicy Krakowa na nieco dłużej. To będzie wtedy trzy tygodnie przed wyjazdem. Jeszcze 27 maja mogę być dostępny w Krakowie.
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 474
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

lepiej obgadać wszystko na forum lub telefonicznie. Jechać pół Polski żeby pogadać to trochę daleko. Rozumiem że na zlot nie jedziesz. Ewentualnie możemy spotkać się gdzieś za Częstochową lub spotkasz się tylko z Mateuszem, a ja z nim na zlocie. Na dwa tygodnie przed napisze co zabieram żeby np: nie dublować dętek, apteczka jakaś też jedna, itp. Odezwij się telefonicznie 603 377 dwieście
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

tak jak wcześniej pisałem, z Lotkiem pogadam na zlocie, pomyślimy co, gdzie itp.
Jak będziesz w Krakowie Paweł, to napisz do mnie pw albo na tel 886 osiem 1 trzy 3 6 pięć, to się zgadamy. Tak żeby obgadać, poznać się, fajnie znać twarz przed wyjazdem.

Ja jestem otwarty, na chwilę obecną nie mam limitów czasowych, byle wspomnieniowo, trochę na przypale, OFF etc ;)
pawel
Posty: 248
Rejestracja: 21 paź 2015, 7:04
Lokalizacja: Kraków

Lotek, Mateusz93, okey. Na zlot nie jadę. Konflikt terminów. Skontaktuję się z Wami bezpośrednio w tym tygodniu, pewnie bliżej weekendu.

Update: panowie jest issue... http://xt660.pl/viewtopic.php?p=92228#92228
ODPOWIEDZ