XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

GRUZJA + ARMENIA+ GORNY KARABACH+ AZERBEJDZAN wrzesien 2018

Trasy, przygotowania, wspomnienia
Mirmil
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2012, 8:38
Lokalizacja: Mielec

We wrzesniu organizuje wyprawe i transport motocykli do Gruzji.

Zbieranie motocykli w Polsce w pierwszych dniach wrzesnia.
Tak, zeby motocykle byly na miejscu okolo 10-12.09.
Powrot poczatkiem pazdziernika, wiec od 12 do 30 wrzesnia mozna jezdzic po Gruzji,Armeni, Gorskim Karabachu, Azerbejdzanie.
10 dni jest idelalne, zbey objechac 3/4 Gruzji. w 14 dni mozna ja zwiedzic bardzo dobrze i przejechac wszystkie ciekawe trasy w tym kraju, lub wyskoczyc na kilka dni do Armeni,Karabachu czy Azerbejdzanu.

Mam duzo sprawdzonych i przejechanych tras, wiec z checia podziele sie trackami lub waypointami. To samo dotyczy sprawdzonych miejscowek jak noclegi , knajpy, atrakcje turystyczne.
Wrzesien jest juz idealny jezeli chodzi o pogode, w dolinach nie ma upalow, nie leje sie pot po plecach, mozna bez obaw pojechac do Vashlowani, czy do Azerbejdzanu.
Pomoge ogarnac loty, odbieram z lotniska, zorganizuje powitalna lub pozegnalna supre z muzyka na zywo , zarezerwuje hotele itp.

W zeszlym roku transportowalem na tej samej trasie i w tym samym okresie motocykle dla ekipy Opolskiej,9 sztuk, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Cena za transport 3 Euro za kilogram motocykla.
Za motocykle bedace dalej na polnoc lub zachod niz Warszawa, Lodz, czy Opole niewielka doplata
mirmil1@interia.pl
tel 794924162 ( dopiero po 6 marca bede pod zasiegiem)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Witaj Mirmil,
Fajnie, że wrzucasz ofertę wyjazdu, może ktoś skorzysta.
Swoją drogą, część ekipy XT660 już poznałeś na gruzińskiej suprze we wrześniu 2017 :)

Ps. Nie siadajcie koło Mirmila bo ciągle dolewa wina :twisted:
h e d o n i z m
Mirmil
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2012, 8:38
Lokalizacja: Mielec

Na chcile obecna mam w ekipie 5 lekkich motocykl+ 4 ciezkie
2 trasy przygotowane
Mam jeszcze miejsce na 2 motocykle- zbieram sprzety 29 sierpien, wiec ostatnia szansa na wyjazd do gruzji
pozdr
Mirmil
794924162
koper666
Posty: 110
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:36
Lokalizacja: MIELEC

Mirmil ty tutaj? Hehe
Yamaha XT660 R 2007r.
Honda Transalp XL700V ABS
Mirmil
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2012, 8:38
Lokalizacja: Mielec

Motocykle dotarly na czas i bez problemow na miejsce,
Wyjazd udany, ekipa zadowolona.

Kolejny wyjazd do Gruzji, Armeni to czerwiec i wrzesien 2019

Obrazek



Obrazek
ODPOWIEDZ