Opony XTX/XTR

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Fuczak pisze:jak coś to można te opony przeze mnie zorganizować tak jak Flaw ;)
Zapomniałem wspomnieć, że to przez Fuczaka załatwiane - polecam :)
h e d o n i z m
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

bonzo pisze:W pracy przy taczce mam podobną oponę, nie poruszam się tym pojazdem ale pracownicy nie narzekają :mrgreen:
Trzeba przyznać Bonzo, że bardzo obrazowa i pasująca jak ulał nazwa dla KTM-a ja też bym się na nim nie poruszał a nóż coś odpadnie :mrgreen:
Bajros pisze:Tu nie koniecznie się zgodzę, fakt na naszym forum ten zabiegł nie był zbyt rozpowszechniony i było dużo pytań o "kostki" czy inne "w teren" dla iksa.
Gaduł jest zawsze sporo, tyle że nikt nie kupił a tym bardziej nie założył ;-)

Trenuj Flaw i zdaj relację :-)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Tutaj ładnie widać profil ;)
Obrazek

Ps. Chciałem wsadzić oponę 5.10-17, która jest przeznaczona na felgę o szerokości 3" aby zminimalizować wypłaszczenie, ale niestety pojawia się problem. Opona jest za wysoka i haczy o nadlewy na goleniach (te do przykręcania błotnika).
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Sacramento
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2013, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Miał ktoś styczność z oponkami Pirelli Scorpion Trail ? Mam okazje dostać nówke 120/70/17 na przód i bym sobie dokupił tył, ale nie wiem czy warto? Czy może szukać jakiegoś innego zestawu ? ;-)
"Nie ma potrzeby, by ktoś z zazdrością patrzył
I tak osiągnę to na czym mi zależy"
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Pytanie do użytkowników Pirellki MT60RS.

Moi Drodzy. Tylna opona skończyła się się dość późno - zjechałem na niej około 11tys, nim bieżnik postanowił przestać być widoczny na środku. Przód jednak dalej wygląda bardzo elegancko ( w kwestii głębokości bieżnika ) zastanawiam się tylko, czy nie zatraciła ona nieco z przyczepności, czy to warunki zewnętrzne tak wybitnie jej nie sprzyjają. Mieliście jakieś wyraźne pogorszenie trakcji na koniec jej żywota ? [edit: bieżnik wygląda, jakby mogła zrobić drugie tyle. Wrzucę fotkę jak zrobię]
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

Dzisiaj odebrałem nowe buty dla Teresy, a jakie ? Wcześniej myślałem o KAROO 3. Ostatecznie stanęło na MICHELIN ANAKEE 3.

Wszystkim, którzy szukają opon odsyłam do MOTOGUMY.pl i pytajcie o Pana Huberta. Powicie mu ile spędzanie czasu na asfalcie a ile poza czarnym i wam dobierze pantofelki jak się patrzy !!

Nadmienię że zapłaciłem za komplet 700 zł z wysyłką ! opony rocznik 2013. A czy dobrą otrzymałem cenę ? sprawdzcie na allegro :)
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
jasiu836
Posty: 71
Rejestracja: 09 sie 2012, 18:05
Lokalizacja: Słupsk

Tipit,

Rownież polecam motogumy, jestem świeżo po zakupie TKC 80 i fajny gadżet do opon dostałem :->
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

jasiu836 pisze:Tipit,

Rownież polecam motogumy, jestem świeżo po zakupie TKC 80 i fajny gadżet do opon dostałem :->
Ja też Gratisa otrzymałem, :P
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
Slawek_XT
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:05
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Pytanko, ktoś ma doświadczenie z:
DUNLOP MUTANT
HEIDENAU K73
szukam potencjalnych opon, wiem że do mieszanej jazdy xtx on i off ciężko coś znaleźć ale czekam na opinie użytkowników
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

założę się że już była niejedna opinia na temat każdej z tych opon na tym forum, a być może i w tym temacie nawet... :-/
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Slawek_XT
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:05
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

a sprawdziłeś czy tylko sobie licznik nabijasz? popatrz z jakich dat są wypowiedzi i jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to może nie pisz....? kto pyta nie błądzi.....
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Łasica pisze:założę się że już była niejedna opinia na temat każdej z tych opon na tym forum, a być może i w tym temacie nawet... :-/
Łasica ma rację dużo było o oponach a tu masz link:
http://xt660.pl/viewtopic.php?t=377&hig ... idenau+k73 do opinii naszych kolegów o Heidenau K73
Wystarczy wrzucić w szukaj.
Sam też śmigam na K73 od tamtego sezonu i opinie kolegów się potwierdzają.
Pozdrawiam.
Slawek_XT
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:05
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

no tak, ale to dalej odpowiedzi z 2011, może coś weszło nowszego? Wybaczcie dociekliwość ale to tej pory tylko po szosie miałem przyjemność jeździć i to zupełnie innymi maszynami
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Slawek_XT, jakie ma znaczenie czy odpowiedz jest z 2011 czy 2013 jeśli to ten sam model opony. Nie będziemy co roku przepisywać opinii.
Użyj opcji szukaj a znajdziesz wszystko.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Slawek_XT pisze:no tak, ale to dalej odpowiedzi z 2011, może coś weszło nowszego? Wybaczcie dociekliwość ale to tej pory tylko po szosie miałem przyjemność jeździć i to zupełnie innymi maszynami
Sławek_XT, znasz odpowiedź Dunlop Mutant to jest opona!! Ślisko mokro wszystko!! K 73 to połowa z tego, Jeżdziłem początkowo na Mutantach i złego słowa nie mogę powiedzieć, o k 73 poczytasz na forum. Nic się nie zmieniło do tej pory.
Tylko co to za opona, która kosztuje tyle co dętka??
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez pancio, łącznie zmieniany 1 raz.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
ODPOWIEDZ