Opony XTX/XTR

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Awatar użytkownika
darth0s
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2009, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Wojtekfir pisze:Darth0s myślałem, że już kupiłeś te laczki a ty wciąż marudzisz :-P
bo maruda jestem :D..

wlasnie kupilem - moze uda sie jutro odebrac :D
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wojtekfir pisze:Darth0s myślałem, że już kupiłeś te laczki a ty wciąż marudzisz :-P

[ Dodano: 2009-10-27, 15:32 ]
Herflick pisze:Odnosnie alkoholi, to ja wole Luksusowa :>
a ty się do Pionek na Pogoń nie wybierasz :?:
Proboje namowic brata zeby pojechal ze mna bo takto nie mam transportu :)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Herflick pisze: bo takto nie mam transportu
na dzień dzisiejszy jedzie ze mną Tomekshl ale jak by zrezygnował to dam Ci znać i zabierzesz się w razie czego ze mną. :-D
Jak jesteś ew. zainteresowany to skontaktuję się z Tomkiem żeby potwierdził na 100% ;-)
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Bajros, zmieniłeś już te heidenau'y ? wspominałeś, że zamierzasz przerzucić na Pirelli Corsa MT 60 ? jeśli takie masz już założone to byłbym wdzięczny jak byś podzielił się opinią bo się zastanawiam nad zakupem.
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tak juz wymienił i wypróbował na Lisie :twisted:
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

starostek pisze:Bajros, zmieniłeś już te heidenau'y ? wspominałeś, że zamierzasz przerzucić na Pirelli Corsa MT 60 ? jeśli takie masz już założone to byłbym wdzięczny jak byś podzielił się opinią bo się zastanawiam nad zakupem.
Starostek, tak założyłem już na tył tą Pirelkę MT60RS Corsa, niestety jeździłem na niej tylko na lisie i 90 % w terenie, bardzo dobrze trzyma według mnie. Nie mam jeszcze do końca wyrobionej opini, bo jak moge mieć po jednym dniu, bardziej ciekaw jestem jak będzie się zachowywała na asfalcie w porównaniu do Heidenau K73 superain. Także, jeśli uda mi się polatac w tym sezonie i ją wypróbować to napiszę na pewno.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
xlukaszx
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

ja mam nowe opony od sierpnia PIRELLI DIABLO duzo poruszam sie po asfalcie i glownie suchym a raczej przewaznie komplet 1000 zl ale uwierzecie ze warto zakrety itd i jak sie wroci do garazu i w rece zimno to jest sie do czego zagrzac :)
Łukasz
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

a dokładniej jaki model ? bo tych pirelli diablo to chyba więcej jest ;>
Awatar użytkownika
xlukaszx
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

pirelli diablo STRADA :)

[ Dodano: 2009-12-02, 20:48 ]
moze glupota ale pomalowale sobie napisy specjalnym markerem PIRELLI diablo STRADa na bialo bardzo faajnie wyglada zwlaszcza po chwili uzytkowania :) ogolnie to juz mam motocykl troche poprzerabiany ale caly czas brakuje mi zdjec i opisu mojego moto a jest o cyzm pisac bo widze ze ogolnie ludzie to naklejaja cos na moto itd a u mnie troche wiecej i fotka ktora jest na forum to przy zakupie moto byla dzisiaj troche inaczej :) ale w koncu znajde czas albo jakis zlot w srodku polski gdzie wszyscy sie zjada bedzie mozliwosc ogladanac :)
Łukasz
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Miał ktoś styczność z tymi Maxxisami http://www.x-moto.pl/p.p/maxxis-m6006-9090-21.eah.html :?:
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Panowie jezdził ktoś z Was kiedykolwiek na kołkowanych oponach? Jeśli tak to czy były z nimi jakieś problemy?
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

bonzocis pisze:kołkowanych
Ja poproszę o wyjaśnienie co to takiego?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

zależy jeszcze jaki kołek, bo jak mała dziurka to ujdzie...
odpada na pewno opona kołkowana z przodu, bo w przypadku wybuchu takiej to już nie masz szans utrzymać moto. Nasze moto wprawdzie nie rozwijają zawrotnych prędkości, ale mimo wszystko nie wiem czy warto ryzykować
Ostatnio zmieniony 15 gru 2009, 17:08 przez raczek_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

rozumiem, że kołkowana opona to opona z kołkiem zamontowanym w celu zatkania powstałej dziury ? to znaczy tak.. kupiłem na motobazarze w łodzi oponkę z właśnie takim kołkiem.. jak zawiozłem w celu przekładki to właściciel, który na marginesie też jeździ na moto, powiedział, że taki kołek to straszna lipa i lepiej założyć łatkę w miejscu dziury. zrobiłem kilka tysięcy i zero problemów..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Są to opony fabrycznie nowe po testach , co prawda z reguły mają łatkę nie kołek.
Tak jak pisze Starostek , łatka jest pewniejsza. Co do wystrzelenia takiej opony , jest to u nas raczej nie możliwe bo i tak mamy dętkę. Kord pękałby stopniowo i zniekształcał profil opony a to wyczułbyś natychmiast ;-)
ODPOWIEDZ