Spalanie XT 660 R/X/Z

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Awatar użytkownika
fire123
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2009, 20:33
Lokalizacja: Kraków

Wczoraj wróciłem z mazur, nawinąłem ok 2 tys. licząc dojazd. Jeździłem z sakwami bocznymi + na miejscu pasażera namiot, śpiwór, karimata i plecak. Rozpiętość spalania jest imponująca - przy dawaniu ostro w palnik, prędkości 150 czasem 160 wychodziło ok. 8 litrów, natomiast później po przekalkulowaniu, że nie bardzo na tym wyjdę i zmianie stylu na 90-120 km/h spalanie wychodziło 4,2.
Jazda na moto? Najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Awatar użytkownika
Wodny
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2009, 12:45
Lokalizacja: lubelskie

w mojej spalanie podobne. Niedawno ze Słowacji wróciłem. Jazda po serpentynkach , to w gore to w dol, z bagazami , bez jakiejś tam oszczędności przy dodawaniu gazu, zrobione 1800km spalanie nie przekroczylo 5/100 przeważnie ok 4.2 Lepiej chyba być już nie może ... no może gdyby tak gaz mu założyć :mrgreen:
"lepszy głupiec wędrujący po świecie niż medrzec siedzący w domu"
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Wodny pisze:w mojej spalanie podobne. Niedawno ze Słowacji wróciłem. Jazda po serpentynkach , to w gore to w dol, z bagazami , bez jakiejś tam oszczędności przy dodawaniu gazu, zrobione 1800km spalanie nie przekroczylo 5/100 przeważnie ok 4.2 Lepiej chyba być już nie może ... no może gdyby tak gaz mu założyć :mrgreen:
zapraszam do powitalni ;-)
Awatar użytkownika
fire123
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2009, 20:33
Lokalizacja: Kraków

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak zmienia się spalanie na kominach przelotowych lub akcesoryjnych? W porównaniu do orginałów.
Jazda na moto? Najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Awatar użytkownika
Rychu72
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2009, 14:47
Lokalizacja: Opole

Czy ktoś z Was był xtekiem na dalekim wschodzie (np. Mongolia) i może powiedzieć jak motorek się zachowuje przy niskooktanowym paliwie np. z wiadra lub butelek typu "pet".
Awatar użytkownika
xlukaszx
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

ja mam sporotwe wydechy specjalnie do modelu za duzo kase i w ogole spalanie sie nie zmienia tylko motor lepiej idzie bo raz moc ale nie wie ile trzeba by chamownie i drugie to wez do reki sportowe wydechy i oryginaly to ciezar ktory jest mega inny bo mam dwa zestawy w domu moje wydechy to ZORSTEC i naprawde wiem ze lepiej motor idzie a spalania nie odczulem zeby wzroslo :) pozdro
Łukasz
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Rychu72 pisze:Czy ktoś z Was był xtekiem na dalekim wschodzie (np. Mongolia) i może powiedzieć jak motorek się zachowuje przy niskooktanowym paliwie np. z wiadra lub butelek typu "pet".
Xt pojedzie na wszyskim co pachnie jak benzyna, wiele osób wybiera właśnią tą konstrukcję na dalekie wyprawy. Przykładem mogą być dziennikarze z 3-ki co jechali xt 660 z tenere...
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

xlukaszx pisze:tylko motor lepiej idzie bo raz moc ale nie wie ile trzeba by chamownie i drugie to wez
Łukasz, nie za bardzo mogę wyczytać składnie Twojej odpowiedzi?
Zwracaj uwagę na polskie znaki i znaki interpukcyjne.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
xlukaszx
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

sory BAJROS ale chyba wrocilem najebany z garazu i probowalem cos pisac na forum hehehe . na trzezwo skladnia jest ok :) pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Teraz ze składnią lepiej, ale dalej zapominasz o polskich znakach :-P A tu piszemy po polsku 8-) Ja będę Cię upominał do skutku, taka funkcja ... moderator czuwa :twisted:
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
xlukaszx
Posty: 88
Rejestracja: 24 sie 2009, 21:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

o Ty :) przyzwyczajony jestem pisać bez polskich znaków taki nawyk po prostu nie umie ale jeśli taki wymóg to będę się męczył ------------> pozdro
Łukasz
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

do skladni mozna sie przyczepic, ale jezeli chodzi o polskie znaki, ja np. przegladam czesto forum na ps3 i tam nie mam polskich znakow
rafal iksinski
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: irlandia
Kontakt:

witajcie jak sie zapala rezerwa leje za dyche i znowu przejezdzam ponad 200km po roznym terenie
fan xtx660x
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Rozumiem ze za dychę czyli 1litr - 1euro? :>
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

raczej za 10 funtów :P
ODPOWIEDZ