zakup na koniec sezonu?

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
kulman
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2014, 11:46
Lokalizacja: Imielin

Witam, jako że pozbyłem sie mojej kochanej wr426 :( planuję zakup xt 660x...i tu pytanie jest sens kupować na koniec sezonu czy czekać do przyszłego roku?
Co Wy o tym myślicie.

Pozdro
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

moim zdaniem nie ma reguły, jak szukasz to śledź rynek na bieżąco i jak się trafi interesujący egzemparz to jedź i oglądaj :-)
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Odezwij się do Koox'a on ma ładną sztukę i z tego co mówił będzie zmuszony sprzedać gdyż wyjeżdza z kraju ;)
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

kup teraz to - jest większa szansa że kupisz trochę taniej

przez zimę doposażysz, dopieścisz i będziesz miał moto gotowy do drogi
Awatar użytkownika
Paul666
Posty: 97
Rejestracja: 08 maja 2013, 22:51
Lokalizacja: Silesia

Mam do sprzedania swoją sztukę..Wszystko w niej zostało wymienione podczas serwisu zimowego - kompletny napęd, wszystkie łożyska itd. Więcej w moim dziale, są zdjęcia z prac itd

XT660X
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kulman każdy okres jest dobry na zakup... a najlepszy: "jak najszybciej" życie jest krótkie i szkoda czasu na dni bez motocykla!
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Oczywiście, że jest sens kupić motorek jesienna porą. W końcu sezon trwa przez cały rok z niewielką przerwą na zalegający śnieg i lód.
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Jak Ci kto trupa wciśnie (a tych w Polsce nie brak i każdy niemal "bezwypadkowy" w stanie "igła"), to masz całą zimę żeby doprowadzić go do porządnego stanu na wiosnę i otrzeć łzy ;)
Awatar użytkownika
Bartas1982
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2012, 23:06
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Zapraszam do kupna mojej sztuki, nawet na samą jazdę próbną będziesz miał porównanie do innych :) jeden cylinder, 48KM, 5 biegów... to jednak nie jest to co mi odpowiada do turystyki :) a z XTX'a "goldwinga" nie zrobię ;) no i kredyt mieszkaniowy zmusza mnie na odłożenie motocyklowego hobby na jakiś czas :( :( :(

PS:
Tu masz moje moto, filmik z odpalania na zimnym silniku:
https://www.youtube.com/watch?v=llg_hGF ... e=youtu.be

Motocykl do obejrzenia w Przysusze, 40 km na zachód od Radomia. Jestem dostępny praktycznie w każdy weekend.

Pozdrawiam, owocnych poszukiwań!
były użytkownik XT660X, obecnie śmigam Hondą CBF 600 S, ale ... może by tak powrócić do "jednego gara"? :) :) :)
delirium
Posty: 537
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

grzegorz pisze:Oczywiście, że jest sens kupić motorek jesienna porą. W końcu sezon trwa przez cały rok z niewielką przerwą na zalegający śnieg i lód.
dokładnie tak, nie ma czegoś takiego jak koniec sezonu dla enduro jeźdźca :)
Awatar użytkownika
turas
Posty: 73
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:50
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Z moich osobistych obserwacji rynku w ostatnim czasie wynika, że najwięcej motocykli sprzedaje się na jesień, oraz w lutym/ marcu.
Wiosną tego roku po spontanicznej sprzedaży mojego motocykla szwagrowi okazało się, że żywcem nie było czego kupić przez ponad miesiąc.
Znajomi handlarze również stwierdzili, że dla nich szczyt sprzedażowy jest w lutym.
Z pierwszymi dniami wiosny każdy woli być uzbrojony ;-)

Wątpliwością poddałbym jedynie kwestię niższej ceny na jesień.
Wielu z moich znajomych wystawia swoje motocykle po sezonie tak "z głupa" za wyższą cenę - jak się sprzeda, to się sprzeda :-)
ODPOWIEDZ