XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Spotkałem dziś XTka...

pytania, ciekawe materiały o rodzinie XT - zdjęcia, filmy, artykuły itp.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

czołem Panowie! :)

na wielu forach funkcjonuje taki temat:
idziemy sobie drogą, nasze serce przyspiesza, uśmiech wchodzi na twarz, człowiek się do siebie śmieje- zobaczyliśmy gdzieś mknącego/stojącego XTka.
osobiście już trzy razy spotkałem ciekawe egzemplarze i bardzo chciałem porozmawiać z właścicielami, niestety nie było ich przy moto. Na forumowej mapie też nie są zaznaczeni.

ja zacznę:

-w Wieprzu k. Andrychowa, na pogrzebie 20letniego motocyklisty, który zginął tragicznie w tejże miejscowości początkiem października można było zobaczyć niebieskiego XTka, czy jest wśród Nas właściciel?

-Kraków, planty, błękitny XTX z ciekawą rejestracją XXX 660 (XXX to literki od województwa/miasta, ale nie chcę podawać pełnej rejestracji ;) )

-dziś, tj. 28.10 piękna czerwona Tenerka na Politechnice Krakowskiej, wydz. mechaniczny- obok hamowni, pod budynkiem J na Czyżynach. Blachy warszawskie, czy jest na forum kierownik?


pozdrawiam Panowie, do zobaczenia na trasie czy też spotkania w mniej lub bardziej dziwnym miejscu ;)
Awatar użytkownika
jeivi
Posty: 191
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:11
Lokalizacja: Tu i tam ;-)

Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

jeivi pisze:http://xt660.pl/viewtopic.php?t=279&pos ... sc&start=0
Podobny temat już jest :-)
Ale tamten dotyczy tylko Warszawy, więc moim zdaniem ten jest jak najbardziej na miejscu, bo jest ogólnoświatowy :)
Sidel
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2016, 7:13
Lokalizacja: S-ec/Jura

Temat widze slabo sie kreci ale odkopie... W niedziele namierzony Xtx kolo zalewu Poraj. Byla lewa :-) . Ktos z forum? Lecialem Xtr z bialym Gixerem.
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

To ja też się przyłącze.
Wczraj (poniedziałek) mignął mi XT (chyba R) w Świnoujściu.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

o, to i ja!

jakiś czas temu, spotkałem dwa albo trzy razy (początkiem lipca i końcem maja) XT660R niebieską, raz w okolicach Żywca, a ostatnio przy zjeździe z ronda koło byłej karczmy Rzym, za Czańcem jadąć w kierunku Bielska-Białej.
Sidel
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2016, 7:13
Lokalizacja: S-ec/Jura

No koledzy, przyznawac sie 😄
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:25
Lokalizacja: Krosno

odkopałem... ale jakaś wataha tenerek dziś przejechała przez Krosno(podkarpackie) ktoś od nas?
ODPOWIEDZ