zmiana na yamaha xt 660x ?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
john
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:28
Lokalizacja: W-wa / podkarpacie

Witam, posiadam docelowo hh 900 z 2003r piękny zadbany motocykl, i zastanawiam się nad zmianą go z racji powrotu w swoje rodzinne strony na super moto, wiele osób mi to odradza, mówiąc że gdyby mieli taki motocykl to za chiny by go nie sprzedawali, ale tam na drogach dziurawych , szutrowych , po mieście i czasem na wypad ze 400km do wawy lepszym wyjściem by była xt660x ?

dlatego prosił bym użytkowników aby pomogli mi podjąć decyzję! napisali coś o żywotności silnika, jego awaryjności , serwisowaniu moto i czy by się nadawało takie mot do ww. opisu
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

spokojnie XTX da sobie radę ;) jeśli chodzi o serwisowanie to jest to bardzo mało wymagający silnik :) wymieniasz olej co sezon lub co 10 tys. Super sprawdza się w mieście a i również daje radę w trasie :) (w moim przypadku przelotowa ok 110-120 na luzaku z seryjną szybką ;) jedyne co to możesz odczuć brak mocy w stosunku do wagi, jednak przyspieszenie wg. mnie jest zadowalające :)
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

he he jak wyżej kolega napisał , oraz czasem chcesz wbic 6 bieg . Mi do tej pory się to zdarza i próbuje zapodac Yadzi 6.

Pozdro :-) Też z podkarpacia
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Podłączam się pod kolegów.
XTX daję radę w terenie jak i na asfalcie.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Zażywam xtx 11miesiąc. Uważam, że jeżeli pogodzisz się z tym iż na moczary jechać jest lepiej sprzętem specjalistycznym a na autostradzie ścigać się będziesz tylko do 140km/h, to xtx jest fantastycznym sprzętem. Ono chodzi w zakrętach rewelacyjnie. Uważam, że żadne enduro tak ciasno nie jeżdzi. Przez torowiska, chodniki, studzienki przeskakuje jak złoto. Sprzęt jest dobry.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Mało wymagający sprzęt pod względem serwisowym. Zmieniasz olej raz na 10tyś. km. i dokręcasz srubki bo lubią się odkręcić ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ