XTR z Warszawy

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
sdsw
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2010, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Witam, czy ktoś zna ten motocykl i może coś o nim powiedzieć ? Chciałbym go dzisiaj obejrzeć, ale nie mam doświadczenia w kupowaniu motocykli, więc gdyby coś było nie tak to pewnie bym tego nie zauważył. Motocykl już jakiś czas występuje na allegro.

Jakie są całkowite koszty rejestracji PL ? Czy dobrze licze 160 zl + 200 + tłumaczenia + OC ?

http://otomoto.pl/yamaha-xt-xt-660-M2130086.html
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Cześć, tego egzemplarza nie znam. Prezentuje się dobrze, po zdjęciach nic nie wypatrzyłem złego. Mój sprzęt też jest z UK. Jeśli chodzi o całkowite koszty jakie poniosłem w 2008 roku to : urząd skarbowy 160, tłumaczenia 100, urząd komunikacji 188 oraz ubezpieczenie OC+NW 181 - przegląd zerowy już był (koszt ok.120zł) w sumie wyniosło mnie 629zł. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy oględzinach moto w Warszawie to polecam swoje usługi.

P.S : Wiem jak to jest jak ktoś chce coś kupić i szybko pojąć wiedzę ;-) , ale przeczytaj krótki regulamin forum i zastosuj się do niego!

pozdrawiam
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
sdsw
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2010, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Za pomoc przy oględzinach byłbym bardzo wdzięczny, ale niewiem czy bedzie Ci pasował termin - umówiłem się wstępnie na jutro o 16 - tak żeby jeszcze ciemno nie było.

ps. przywitanie gotowe!

pozdrawiam
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Też będę wkrótce musiał zarejestrować DRZ z Anglii i koszt to coś koło 500zł. sdsw jutro o 16 możesz obejrzeć a potem możesz się umówić z Bajrosem i jeszcze raz oglądnąć bo jedno drugiego nie wyklucza ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Cena jak cena, zawsze można jeszcze parę groszy utargować.
Rumak bez żadnych dodatków, ale dość młody z niewielkim przebiegiem. Mało jeżdżony lub kręcony.
Poproś kogoś o oględziny, a rozjaśni Ci to sytuację.
Powodzenie.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

sdsw pisze:Za pomoc przy oględzinach byłbym bardzo wdzięczny, ale niewiem czy bedzie Ci pasował termin - umówiłem się wstępnie na jutro o 16 - tak żeby jeszcze ciemno nie było.
Zatem jak po oględzinach? Ja i po ciemku dojrzę co trzeba :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
sdsw
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2010, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Nie bylem dzisiaj, umowilem sie na 12 w srode. Mam nadzieje ze bedzie ok, nie chce mi sie jechac xxx km po moto - jakos malo tego sprzetu w okolicach W-wa.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

W jakiej części Warszawy jest do obejrzenia to moto?
Który właściciel?
Czy ma komplet kluczyków (dwa czarne i jeden czerwony)?
Sprzedaje prywatna osoba czy handlarz?

P.S: Parę miesięcy temu oglądaliśmy z kolegą Bezelem identyko XTR'a - 60minut doglądania sprzęta dało sporą wiedzę nie tylko dla nas bo i właściciel dowiedział się paru rzeczy o swoim moto 8-)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
sdsw
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2010, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Bylem, widzialem, nie polecam. Pekniety plastyk z boku (odpadl), motocykl jest krzywy albo glowka ramy jest skrzywiona albo cala rama. Szukam dalej.
ODPOWIEDZ