Kupno HANDBARÓW

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
admirau
Posty: 331
Rejestracja: 02 paź 2011, 8:47
Lokalizacja: Pszczyna

buŁa, O, te to wyglądają zachęcająco. W takim przypadku aluminium wydaje się rozsądne.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

buŁa przecież ty już je przetestowałeś w Karpaczu :roll:
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

to ja znowu wtrącę :) Zety to również najczęściej wybierane handbary przez zawodników SM, podobno nie jedna glebę są w stanie wytrzymać i warte tych pieniędzy ;)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Niby wykładasz 4stówki, ale po glebie jak połamiesz plastiki to dokupujesz tylko za 55zł same osłonki :-D
Ja musiałem kupować nowy komplet za następne 2 stówki, więc wychodzi na to samo ;-)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Łasica miał podobną sytuację ;) kupił handbary coś za ponad 250zł i chyba nawet tygodnia z nimi nie pojeździł bo pękł przy mocowaniu jeden - Polisport z aluminiowym rdzeniem o ile dobrze pamiętam ;)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Te co ja mam są cholernie mocne, mam je w Husce, Xt-ku, Derbi i same płaskowniki w KMX- gleb od diabła i to nieraz solidnych i nic.
A Yadzia na Krymie przewróciła się sama, ale akurat w kamień i plastik się ukruszył :cry:
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ja chyba sobie sprawię coś takiego do kata: http://motoallegro.pl/oslony-dloni-hand ... 70962.html
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Zobacz Bonzo tylko ich długość- wyglądają na krótkie a w Kacie masz do obejścia pompę sprzęgłową :-/
Listki odkręcane, więc w razie czego tylko to do wymiany :-D
Pytanie czy sprzedają luzem :?:
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

To jest wierna kopia acerbisa a one pasują i chronią pompę, wyglądają identycznie tylko są tańsze o 2/3. Najwyżej odeślę i zamówię acerbis co za problem ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Szkoda kasy! Bonzoo stanowczo Ci je odradzam :D
Pękają od lekkiego upadku a rdzeń wyginasz ręką :D
Kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje :)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Ja nie narzekam, mam te co Wojtek i już wiele przeżyły ;-)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Wojtek pisze:buŁa przecież ty już je przetestowałeś w Karpaczu :roll:
tak - i zdały egzamin w stu procentach :-> po Karpaczu dokupiłem jeno nowe listki i jak nówki ;-) Podczas gleby nie miałem akurat listków, ale jak by były to pewnie by nie wytrzymały i tylko one były by do wymiany. Wg mnie warto inwestować w handbary z odrębnym rdzeniem i odrębnymi listkami. Zawsze to mniejszy koszt po uszkodzeniu plastików.
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

ja mam od początku handbary polisporta, w terenie miałem sporo gleb i wiele razy trafiałem w gałęzie grubości kciuka (grubszych się boję) i udało mi się utrącić lusterko a handbar był cały. Przy jednej z gleb przygiął się do klamki hamulca i zacisnął ją tak jak bym zrobił to palcami. Przyjął 3/4 uderzenia i w zasadzie nic się nie stało bo materiał z którego jest wykonany jest na tyle elastyczny, że wrócił do poprzedniego kształtu. Mam je dość nisko ustawione i o osłonie przed wiatrem nie można mówić za to podczas deszczu podniosłem je trochę i jechało się całkiem dobrze. Po 20 minutach mocnego deszczu rękawice były mokre jedynie od kostek w górę. No i cena bardzo niska...
Awatar użytkownika
Matviej
Posty: 212
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:41
Lokalizacja: Łódź

ja kiedyś zamówiłem handbary polisport Sharp ale jak je zawiozłem do serwisu to się okazało, że są za krótkie :lol: i mocowania do kierownicy nie pasowały

Ostatnio znalazłem takie fajne handbary do R i X
Barkbusters

sklep cena okołol 460 zł :-/ tyle co Yamahy ale wydaje mi sie, że chyba trochę fajniesze od akcesoryjnych
Awatar użytkownika
admirau
Posty: 331
Rejestracja: 02 paź 2011, 8:47
Lokalizacja: Pszczyna

buŁa pisze:Wg mnie warto inwestować w handbary z odrębnym rdzeniem i odrębnymi listkami. Zawsze to mniejszy koszt po uszkodzeniu plastików.
I pewno dlatego Yamaha oferuje właśnie takie. Choć można dyskutować, czy aluminiowe mogą być lepsze.
ODPOWIEDZ