Pomarańczowy XTX ?

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Pingiel12
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2012, 23:03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Witam
Mam opcje kupienia Xtka. Niby wszystko ok ale kontrowersje wzbudza we mnie pomarańczowe malowanie. Czy z rocznika 2006 można było wziąć takiego z salonu? Nie moge na goglach tego znalezc.
Następnym mankamentem jest kierownica skrzywiona niby o 0,5cm - lagi proste. CO o tym myślicie? Wyprostować będzie trzeba wiadomo, ale jestem ciekaw czy był po dzwonie bo malowanie+kierownica skrzywiona mnie już tak bardzo nie pociąga :P

Aukcje wstawiłem w dziale z ciekawymi ofertami internetowymi, reszte zdjęć moge wysłać na pw jak ktoś chętny do pomocy!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Po pierwsze w żadnym XT660 nie ma malowanych plastików ;-)
A ten ma na moje oko oryginalne pomarańczowe bo takie w 2006 roku wychodziły- vide XT660X Starostek :-D
To kierownica jest skrzywiona czy może tylko na półkach się przestawiło po glebie :?:
I jedno i drugie o niczym nie świadczy może była zwykła gleba ;-)
Pingiel12
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2012, 23:03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Ale też bez żadnych naklejek te plastiki - jakoś dziwnie :D. Pytam bo do kupna się dopiero przymierzam, a takie egzotyczne malowanie jak w Katach chyba rzadko spotykane. Kierownica jest skrzywiona o 0,5cm i oczywiście usłyszałem, że taki 2 lata temu z francji przyjechał.
Teoretycznie ta kierownica to chyba nic poważnego prawda?
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Dokładnie a kolor faktycznie rzadki, ale w tym roczniku był.
Naklejki pewnie zmył myjką - są do dostania zamienniki -jest o tym temat na forum.
Pingiel12
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2012, 23:03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Dzięki wielkie Wojtek! Zawsze wole troche potruć tyłek na forum niż kupić i sie "przejechać" ale do garażu.

Czekam na dalsze opinie ;-)
Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

jak kupisz pomarańcze to się co chwile ktoś będzie pytał co to za ktm ;p
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Pingiel12 pisze:Witam
Mam opcje kupienia Xtka. Niby wszystko ok ale kontrowersje wzbudza we mnie pomarańczowe malowanie. Czy z rocznika 2006 można było wziąć takiego z salonu? Nie moge na goglach tego znalezc.

... bo trzeba było szukać na forum :-D
http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/e ... lse&page=1

Odkopuję, żeby kolejni poszukujący mieli łatwiej.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
franek89
Posty: 41
Rejestracja: 09 mar 2012, 22:08
Lokalizacja: Gniezno

PG pisze:jak kupisz pomarańcze to się co chwile ktoś będzie pytał co to za ktm ;p
mam to samo :mrgreen:
ODPOWIEDZ