wytłumienie

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
max68
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:24
Lokalizacja: bielsko-biala

jak skutecznie ale bez strat wytlumić XT660r
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Że co proszę?? Każdy zakłada jakiś wydech akcesoryjny, lub pruje wydechy. A Ty chcesz jeszcze wytłumić??
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kolego max68, po pierwsze zapoznaj się z Regulaminem forum: http://xt660.pl/viewtopic.php?p=9628#9628
po drugie to najpierw przywitaj się w odpowiednim dziale, a dopiero później zakładaj tematy z pytaniami itp - również w odpowiednim dziale(!)

sprecyzuj również odnośnie czego dokładnie piszesz, co chciałbyś wytłumić w swojej xtr ?

PS
temat przeniosłem z powitalni
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
max68
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:24
Lokalizacja: bielsko-biala

przepraszam nie zapoznałem się ze zwyczajami :idea: ..........................
musze wytlumić bo sąsiedzi .................... teraz mam oryginały ale wyprute i dlatego
ten problem
Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

pancio pisze:Że co proszę?? Każdy zakłada jakiś wydech akcesoryjny, lub pruje wydechy. A Ty chcesz jeszcze wytłumić??
nie każdy ;p
ja do Rki tez serie zanabylem bo mi czasem w lesie za głośno było :mrgreen: :mrgreen:
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Edek dorabia DB kilery do swoich przerobionych wydechów- pisał o tym na forum i podał nawet cenę ;-)
Szukajka się kłania :-P

Ale swoją drogą jesteś prekursorem z tym tematem na forum :mrgreen:
max68
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2014, 11:24
Lokalizacja: bielsko-biala

temat jest konkretny, jest problem i trzeba go rozwiązać - dziekuje za podpowiedzi - pozdro......
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

max68, Jeśli potrzebujesz oryginalnych tłumików od XT - to jestem w posiadaniu. Oddam w dobrej cenie. Wydechy z rocznika 2006 bez plastikowych osłon tłumików. Jak będziesz zainteresowany to proszę o PW.
Zawsze masz opcje na dorobienie DBkilerów u Edzia jak napisał Wojtek.
Myślę, że nie powinieneś także mieć większych problemów ze sprzedażą tłumików już przerobionych. Na forum na pewno ktoś się zainteresuje.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Łysownia
Posty: 93
Rejestracja: 26 lut 2013, 20:35
Lokalizacja: Chojnów

A ktoś w odwrotna stronę pruł wydechy? Zastanawia mnie efekt jaki można uzyskać i może jakieś zdjęcia jak to w środku wygląda. Bo do moich poprzedni właściciel się dobierał ale skończyło się tylko na wywierceniu dziur z tyłu.
ODPOWIEDZ