OPONY do xt660z tenere

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
rafalp300
Posty: 101
Rejestracja: 19 sty 2014, 9:56
Lokalizacja: Skrwilno

W 2015 zmieniłem na komplet TKC 80 i dla mnie rewelacja. Porównać mogę tylko do Tourance na, których wcześniej jeździłem. Wg mnie na asfalcie trzymają się zdecydowanie lepiej i to zarówno na suchym jaki mokrym od Metzelerów. Na początku miałem obawy bo moto prowadziło się troszkę inaczej niż na wcześniejszym ogumieniu, za to w terenie byłem w szoku. Jedyną rzeczą do jakiej mam zastrzeżenie to jazda po błocie, glinie itp. Trzeba uważać żeby się nie przeliczyć z umiejętnościami. No i tak jak wszyscy piszą zużycie. Zrobiłem na nich od założenia około 6 tys. Przód OK nie widzę znacznego zużycia, ale tył ... zniknęła połowa bieżnika. Dodam jeszcze, że jeżdżę solo.
No i miłym zaskoczeniem było złapanie kapcia z przodu ... delikatnie da się dojechać do warsztatu i nie tylko ;-)
Na zakończenie dodam tylko, że następnym kompletem opon będzie ponownie TKC 80. Tylko na tył tym razem założę 140. Zobaczę jaka będzie różnica. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gatewayfl
Posty: 81
Rejestracja: 05 paź 2015, 21:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Dziękuję za opinie.
Będę się skłaniał ku kompletowi TKC 80 lub zestaw: przód PIRELLI MT21 + tył TKC 80.
Dziś chciałem już zamówić ale będę znał ceny jutro lub pojutrze (takie dla mnie u znajomego).
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3620
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Łukasz, widzę, że zdecydowałeś się już na komplet opon dla Twojej tenerki.
Ze względu na to, że mamy ogólny temat o oponach, zamykam obecną dyskusję i życzę miłego upalania :)
h e d o n i z m
Zablokowany