skarpetki motocyklowe

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Ja latam w bieliźnie termoaktywnej + skóra i potwierdzę słowa Wojtka, jest mega spoko!! Jak jest + 30 to wiadomo,że gwiadka mokra, ale wieczorkiem komfort niesamowity :mrgreen:
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Skóra ! Bawełna !
reszta to marketing.
Termo aktv używam tylko gdy jest chłodno i latam ostro.
Działa w przypadku dużych różnic temperatur -na zewnątrz i wewnątrz kurtki.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

A ja powiem tak, mam skarpety termoaktywne GWT (czyt. tanie) i muszę przyznać że są lepsze od zwykłej bawełny. Po przemoknięciu buta w terenie latam do konca dnia i jest ok, gdy bawełna namoknie czuć jak się klei do stopy i stopa marznie. Zdecydowanie wolę termoaktywne niż bawełnę.
Panowie temat jest o skarpetach a piszecie o skórze? :mrgreen: Jak chcecie skórzane skarpetki to nic nie zakładajcie ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Jeżeli chodzi o skarpety to też jeżdżę w GWT- tyle że to nie termoaktywne tylko bawełniane z czymś tam i są antybakteryjne- fajne bez szwów i wysokie aż pod kolano :-D
Ja te polecam i dokupię nawet z dwie pary - sprawdziły się na Bałkanach i Krymie ;-)
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

O, popatrzcie, jakiś czas temu napisałem o moim znalezisku - skarpetach "medycznych". Jeżdżę w tym cały czas, szczególnie że do wysokich butów pasują. I cena - 20pln, moim zdaniem nie do pobicia.
http://xt660.pl/viewtopic.php?t=2726

PS Może łaskawy admin połączy wątki?
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja tam swoje zdanie podtrzymuje!!! Dobre buty i lekkie skarpety :!: Jakoś jeżdziłem i nie dam się przekonać skarpety extra + termo + hiper... Było gorzej jak w zwykłych, jak wchłoneły to nie puściły w bucie. Jeżeli chodzi o antybakteryjne, to co z nich zostanie po praniu??
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

MarqSz, kupiłem te skarpy ale przyznam szczerze, że są za grube na lato.
h e d o n i z m
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

MarqSz pisze:I cena - 20pln, moim zdaniem nie do pobicia.
GWT - te niby antybakteryjne pod same kolano 14zł a faktycznie dodawał mi gość do bielizny gratis :mrgreen:

Tak Synu- te GWT to są zwykłe bawełniane z jakimś tam dodatkiem, ale to raczej chodzi o sprężystość. Ta antybakteryjność to jakieś jony srebra czy cuś i mam to totalnie w d.....e czy one tam są czy ich nie ma :-P
Wirusa i bakterie złapałem w oczach a na to chyba nie ma bielizny :mrgreen:
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Flaw, IMO to kwestia przyzwyczajenia. Do wysokich "plastików" jak dla mnie - idealne. Te buty raczej nie oddychają i wolę po zdjęciu mieć wilgotną grubą skarpetę niż mokrą cienką. Ale oczywiście "de gustibus..."
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
ODPOWIEDZ