Yamaha XT660Z Tenere - jazda testowa

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Wac
Posty: 183
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:21
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Bandit, widzę, że ujeżdżasz Rkę a interesujesz się Tenerą. Ja mam właśnie plan przesiadki z Rki na Tenerę, ale szczerze mówiąc nie wiem czy warto. Twój tekst mi się podoba (poza błędami :-P , kto ich nie robi?), ale brakuje mi w nim porównania do Rki. Muszę się przejechać na Teresie, może to rozwieje moje wątpliwości.
Wypowiedz się proszę w tym temacie:
http://xt660.pl/viewtopic.php?p=58837#58837
pozdro
Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robic rzeczy, których dotąd nie robiłeś
Awatar użytkownika
Bandit
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2012, 14:25
Lokalizacja: Paszków

Wac pisze:Bandit, widzę, że ujeżdżasz Rkę a interesujesz się Tenerą. Ja mam właśnie plan przesiadki z Rki na Tenerę, ale szczerze mówiąc nie wiem czy warto. Twój tekst mi się podoba (poza błędami :-P , kto ich nie robi?), ale brakuje mi w nim porównania do Rki. Muszę się przejechać na Teresie, może to rozwieje moje wątpliwości.
Wypowiedz się proszę w tym temacie:
http://xt660.pl/viewtopic.php?p=58837#58837
pozdro
Jednym zdaniem może za jakiś czas pokuszę się na porównanie.
W teren na co dzień i do zabawy XT, R-ka w teren, w podróż również po bezdrożach Tereska pod warunkiem że jesteś wysoki.
Yamaha XT 660R >>> XT1200Z dwa razy więcej radości :P
Awatar użytkownika
Wac
Posty: 183
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:21
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

mam ponad 180cm, więc najmniejszy nie jestem, ale szału też nie ma :)
niemniej jednak nie boję się wysokiego moto, mam dwie nogi :)
Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robic rzeczy, których dotąd nie robiłeś
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Dobry tekst, tego właśnie szukałem!
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Fuczak, czyżbyś się do Tenerki szykował?
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
luk2asz
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2013, 13:08
Lokalizacja: Kraków

Coś przesadzacie z ta wysokością. Oczywiście nie jest niska ale ja przy moich 176 cm i krótkich nogach daję radę . Co prawda podpieram się tylko jedną noga, a sztukę przeskakiwania z jednej na drugą opanowałem do perfekcji. Mi w Tenerce przeszkadza tylko jeden cylinder i kiepska elastyczność. Może to pozostałość po Transalpie :-)
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

buŁa pisze:Fuczak, czyżbyś się do Tenerki szykował?
łamię się między X a Z, z czego Z najbardziej mi się podoba, ale jeszcze nie jeździłem. Szukam opinii, śledzę wątki na forum i przed zakupem jeszcze się zastanowię z 500 razy :-D
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Fuczak.. jeśli masz taki dylemat to wg mnie nie masz dylematu... "Z" jest sprzętem bardziej uniwersalnym, ładniejszym.. i będziesz pożyczał Flawowi na wyprawę jak będzie marudził że do Maroko on nie bo piasku za dużo:)
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

ok to jeszcze 499 razy się zastanowię :D
ODPOWIEDZ