opony shinko

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
kolo
Posty: 169
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:19
Lokalizacja: wroclaw

http://moto.allegro.pl/site_images/1/0/ ... r-left.gif co sądzicie o tej gumie- brak kasy
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

link nie działa-popraw
kolo
Posty: 169
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:19
Lokalizacja: wroclaw

Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Sprzedawca jest mi znany, kupowałem u niego już opony i wszystko było Ok :-D
Co do opon, to trudno mi coś powiedzieć :-/
Awatar użytkownika
DocoFx
Posty: 317
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:20
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

też brałem u niego jest sprawdzony . Opony podobne układem kostek do METZELER Touranc. miałem i byłem zadowolony. Mitas lipy nie robi, a ceny są konkurencyjne wiec myślę, że warto spróbować.
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani.
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

E-08 z bardzo licznych opini na SuzukiDR.pl i www.africatwin.com.pl nie polecam, guma twarda jak kamień i się ślizga. Natomiast Spotkałem się z dobrymi opiniami na temat E705
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Na shinko jezdziłem jak miałem shadowę i byłem z tych opon zadowolony tylko od pewnego czasu ceny tych opon dziwnie poszły w górę :-/
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 254
Rejestracja: 19 wrz 2009, 21:37
Lokalizacja: PL

Ja też otarłem się o opony SHINKO Trail Master w enduro i były ok. cena w owym czasie była znośna ale nie pamiętam dokładnych kwot. Mogły one kosztować podobnie jak te w/w na allegro.
ODPOWIEDZ