Opony do LC4 SM

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam

Wiem, ze temat opon byl walkowany 100 milionow razy ale potrzebuje szybkiej porady bo musze w ciagu kilku godzin zlozyc zamowienie.

Do tej pory jezdzilem na pirelli MT60 RS Corsa, ale chcialbym wyprobowac cos innego.
I tu moje pytanie...mozecie cos polecic? Bralem pod uwage Dunlop Mutant, Pirelli Diablo Corsa i Dunlop Sportmax Qualifier.
Czy ktos na nich latal albo ma jakas inna alternatywe.

pozdro
Super Fakin Motard!
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Napewno bedziesz latał troche po torze wiec Mutanty sobie odpuść. Kierowałbym uwage w kierunku Dunlop Sportmax qualifiler lub pirelli angel st
mkocot
Posty: 107
Rejestracja: 06 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: LUBLIN

Mutant to zupełnie inna opona niz Pirelli Diablo Corsa i Dunlop Sportmax Qualifier.
Wszystkie trzy maja opinie dosc szybko sie kończacych, ale wszystko co dobre nie trwa wiecznie.
Kapcie musisz dopasowac do nawierzchni na jakiej bedziesz latal, jak masz na torze odcinek offroad to mutanty sie spisza. Tor po którym latam jest tylko asfaltowy wiec uzywalem continental sport attack 3 opona rewela, ale nie wiem kiedy zniknęła.

PS. Napisz gdzie kupujesz i po ile to moze cos uda sie w lepszej cenie załatwic.
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

To ze te oponki sa rozne to wiem:) kupuje na allegro...a wlasciwie to juz nie kupuje bo gosc jest od jutra do konca lipca na urlopie a ja potrzebuje na dniach nowe kapcie:/ biore jeszcze pod uwage continental Contiforce SM. Generalnie wiekszosc czaau spedzam na asfalcie ale jak kazdy czasem lubie wjechac do lasu:)
Super Fakin Motard!
ODPOWIEDZ