co gdzie i za ile

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
wojtas1977
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2009, 21:32
Lokalizacja: Szczecin

tak wpadłem na pomysł ze napewno kazdy z nas szuka czesci do naszych xtkow łancuchy oleje klocki itd. jak ktos cos znajdzie w dobrej cenie warte polecenia prosze napiszcie gdzie i za ile kupiliscie .Ja ostatnio szukałem napędu i za wiele nie znalazłem do naszych modeli w sklepach internetowch wiem jedno cena = jakość łancuch did wzmocniony to bedzie to cena około 500zł a opony z allegro shinko koreanskie czytałem dobre opinie cena za kaplet 600zł . niech kazdy napisze co i za ile i gdzie cos dobrego na czym da sie latac ,pozdrawiam.
fasola
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Temat długi i szeroki lepiej na bieżąco pytać szukam czegoś ??? co wy o tym myślicie ??? macie jakieś propozycje ???

A tak a pro po DID-a to chyba jedyny właściwy wybór jego jakość i czas użytkowania jest właściwy w stosunku do ceny .. Ale jeżeli nie jeździsz zawsze na odkręconej przepustnicy i nie łączysz terenu z asfaltem to Regina zaspokoi twoje potrzeby .
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
MarianXT
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2014, 12:27
Lokalizacja: BDG

Niechcąc zakładać nowego tematu szukam ośki do przedniego koła oraz zestawu łożysk, ceny w yamaha odpowiednio 200 i 150 zł....co o tym myślicie? jest warto szukać czegoś taniej? czy jest jakaś tańsza opcja? z góry dzieki za info
b6=>954=>x660tx
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Za łożyska 150zł?!! :evil: Straszne zdzierstwo! Czy one są pozłacane że taka cena?
W hurtowni za 2 łożyska 6203 2RS/LU/DU + dwa uszczelniacze nie powinni cię skasować więcej jak 40-60zł!
A tu masz link do tematu z łożyskami/uszczelniaczami min. do koła: http://xt660.pl/viewtopic.php?t=519&hig ... B3o%BFyska
Spisz sobie numery łożysk i uszczelniaczy a później walcuj do hurtowni-nie daj zdziercom z Yamahy zarobić!
A co dolega Twojej ośce jeśli można wiedzieć?
Poszukaj w używce-dopiero później serwis.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
MarianXT
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2014, 12:27
Lokalizacja: BDG

ok dzieki za porade, w uzywce boje się, że krzywa kupie.....jak kupiłem moto drzala kiera i klamka przy hamowaniu....sprawdzona tarcza, hamulce, łożysko główki i wszystko było ok, po wyjęciu ośki okazało się, że krzywa jak diabli....więc myslę, że ona rozwiąże problem.
b6=>954=>x660tx
_arek_
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2014, 19:55
Lokalizacja: ZachPom

Jak juz jest taki temat to i ja sie podłącze...

Gdzie najszybciej, najlepiej, najtaniej zakupić serki zabieraka ??
XT660X '06 Grey in PROGRESS
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Arturros
Posty: 109
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:26
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

_arek_ pisze:Jak juz jest taki temat to i ja sie podłącze...

Gdzie najszybciej, najlepiej, najtaniej zakupić serki zabieraka ??
Na dętki zakładaj, wytrzyma o wiele dłużej niż nowe gumy.
Obrazek
Obrazek
Te dokładki z dętki wymieniam z reguły co 10-12tys.km i luzów brak.
Obrazek | Obrazek
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Arturros pisze:Na dętki zakładaj
dobry patent.
MarianXT
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2014, 12:27
Lokalizacja: BDG

Wysłany: 2014-04-06, 22:20
ok dzieki za porade, w uzywce boje się, że krzywa kupie.....jak kupiłem moto drzala kiera i klamka przy hamowaniu....sprawdzona tarcza, hamulce, łożysko główki i wszystko było ok, po wyjęciu ośki okazało się, że krzywa jak diabli....więc myslę, że ona rozwiąże problem.
_________________
b6=>954=>x660tx

no i dupa wołowa Powoli trace cierpliwość.....innemu pewnie by nie przeszkadzało ale jestem pedantem trochę pod względem motóra....po wymianie nowych łożysk i ośki od czarnucha jak biło w kierze tak bije (tarcza prosta łożysko główki ok ośka łożyska ok) a drży jak hamuje i kiera.....pomoże kto? :)
b6=>954=>x660tx
_arek_
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2014, 19:55
Lokalizacja: ZachPom

Zaciski czyściłeś ??

Pisał ktoś w innym temacie,że to też może być przyczyna.
XT660X '06 Grey in PROGRESS
MarianXT
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2014, 12:27
Lokalizacja: BDG

_arek_ pisze:Zaciski czyściłeś ??

Pisał ktoś w innym temacie,że to też może być przyczyna.
tak chodzą płynnie
b6=>954=>x660tx
_arek_
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2014, 19:55
Lokalizacja: ZachPom

Panowie prawdopodobnie musze wymienić tarcze przód.... Objawy przy hamowaniu to robienie "kangurków". Tak jakby np w jednym miejscu bardziej/mniej łapał hamulec. Myślałem, że może przeczyszczenie i nasmarowanie zacisków coś poprawi ale nie za wiele pomogło....

Teraz pytanie gdzie i jaką tarcze zakupić żeby z torbami nie iść ale też jakiegoś shitu nie kupić ???

Ktoś zmieniał u siebie i mógłby coś polecić ???

Może ktoś gdzieś jakieś zniżki posiada ;-)
Na aledrogo widziałem tylko jakieś tarcze NG w cenie ok 600zł....
XT660X '06 Grey in PROGRESS
vojtalenv
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2014, 0:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

czy wiecie cgdzie mogę kupić podnóżkę pasasażera tył prawa do yamaha xtz 660 z roku 91, bo szukam i nie mogę znaleźć a niedawno sobie kupiłem ten motorek :)
Wojtek z Bydgoszczy
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

vojtalenv, Mam nadzieje, że to ostatni temat gdzie widzę Twój post z wołaniem o pomoc w temacie podnóżka. Wybacz ale się powtarzasz. Bądź cierpliwy, jak ktoś coś będzie wiedział to Ci odpisze. Sugeruję abyś także monitorował allegro/olx i pisał do ludzi którzy sprzedają części. To największa szansa aby trafić co się chce.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ