XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

za głośny wydech

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
JotWu
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Czołem, potrzebuje szybkiej porady. Diagnosta na przeglądzie nie przepuścił mnie za wydech. Jest przelot i fakt, że jest głośno ale nie w tym rzecz. Wywaliłem przed sezonem kupę kasy na to żeby moto bylo sprawne, nowe hamulce, przegląd silnika, zawieszenia itd. Za tydzień zaczynają się pierwsze zawody i nie mam już kasy żeby nowy wydech kupować.

Znacie jakiś patent jak to wyciszyć szybko i tanio? Jest cała masa db killerów ale za cholere nie wiem jaki wybrać. Może jakaś metoda chałupnicza żeby mi przepuścił ten przegląd? Nie wiem, waty napchać czy co :)

EDIT: rury są oryginalne ale wybebeszone, co śmieszne ten sam gość rok temu mnie przepuścił bez gadania ... eh
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Hmm, sposobu nie znam, ale:

1. Możesz jechać od innego diagnosty?
2. Czy magiczne "ale rok temu Pan podbijał i było w porządku"?
3. Kojarzę że wkładali takie gąbki druciane do wydechow- to raz.
4. Pomiar ma się odbywać w iluś procnetach mocy/momentu (yy, 70? Doczytaj i sprawdz ile to RPM w XT, bo może doganosta kręci na 6k obrotów, a powinien np 4k). XTek ma nisko punkt mocy.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Mateusz
gstruk
Posty: 34
Rejestracja: 05 lut 2021, 9:15

Może masz kumpla z okolicy z podobnym ale cichym wydechem i udostępni na szybką podmiake wymiana puch 5 min roboty. Ja swego czasu pożyczałem kumplowi siedzenie z multivana bo miał 6 a rejestracja 7 i gość się czepial
ODPOWIEDZ