XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Ubezpieczenie

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

a tak btw. ktoś z Was Panowie ma obecnie AC?
możecie pochwalić się jakie są koszty takiej przyjemności? (wiem, wcześniej w wątku były takie informacje, ale to sprzed 3 lat)
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

Wiem, że to nie nasz model, ale da to jakieś pojęcie.

Ostatnio syn mojego szefa sprowadził z Włoch Ducati Hypermotard z 2013r.
Motocykl kosztował 9000 EU.

Alianz chciało 2500zł
Hestia 4900zł
PZU 9000zł.

Chłopina nie ma żadnych zniżek, bo z tego co pamiętam, każde auto jakim jeździł, uszkodził (zawsze z jego winy). Kawaler 30 lat.
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

za tenerkę pakiet z AC to 2300 w PZU
rakacz

A obecnie jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe ma w ofercie ubezpieczenie mini ac? Z tego co wiem to było coś takiego kilka lat temu i nawet widziałem jak promowali ale ponoc nie było na nie chętnych tak wiec wiele firm wycofało je ze swojej oferty na rzecz standardowego ubezpieczenia ac. Swoją drogą to sam bym go nie brał bo jak kiedyś czytałem zakres to był dość mocno okrojony, tak wiec w wielu sytuacjach byś z niego nie skorzystał. Jeśli decydujesz się na ubezpieczenie ac, które tanie zwykle nie jest, to dobrze jakby to było ubezpieczenie kompleksowe.
Zobacz sobie ubezpieczenia w compensie https://www.compensa.pl/ , moim zdaniem mają bardzo dobre zakresy w ofercie.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2021, 10:10 przez rakacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 158
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:28

Najkorzystniej wypada PZU jeśli chodzi o mini casco. Motocykle starsze niż 3 lata

Moja małża ma agencję więc jeśli ktoś zainteresowany to zapraszamy

www.ansky.pl

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

wertas
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 8:57

Tutaj nie ma co się za bardzo zastanawiać, tylko szukać możliwie najkorzystniejszej opcji. Zwłaszcza, jeżeli mowa jest o ubezpieczeniu OC, które wg swojego założenia praktycznie w każdym przypadku jest na tym samym poziomie.
Często jest tak, że można na tym przyoszczędzić korzystając z różnych pakietów usług w ramach jednej firmy - np konto bankowe w mBanku + ubezpieczenie np w AXA z którym mBank jest stowarzyszony.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 158
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:28

Dokładnie. Niska cena z czegoś musi wynikać. To będzie na pewno kwestia wyłączeń, jakości obsługi itd.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ